OrcaScore
55

Verdediger

Amer Didic

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
30
2.700 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,23
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,19
Leeftijd31
Geboortedatum28 dec 1994
Lengte195 cm
Gewicht88 kg
Marktwaarde€195K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 27
Minuten2.430
Rating7,26
Doelpunten / Assists4 / 3
Schoten (op doel)25 (8)
Passes · nauwkeurigheid1.385 · 88%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen26 / 28
Gewonnen duels96 / 147
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,59 / 1,88
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage16%
Kopgoals4
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes104
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.669
Balverlies171
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels60
Gewonnen grondduels36
Clearances131
Balveroveringen68
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week10
Clean sheets10
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)101,49
Topsnelheid (km/u)31,78
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,57
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid161 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels4 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten190
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances16
Balveroveringen8
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek46
Tactiek59
Verdediging69
Creativiteit40

Kenmerken

Sterke punten

16

Nationaal elftal

  • Canada2 caps · 1 goals · debuut jan 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 2–1 90' 6.4
25 okt 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 90' 7.7
17 okt 2026 Cavalry FC – Pacific FC 4–2 90' 6.4
12 okt 2026 Halifax Wanderers FC – Cavalry FC 2–2 90' 6.3
3 okt 2026 Inter Toronto – Cavalry FC 3–1 90' 7.6
1 okt 2026 Atlético Ottawa – Cavalry FC 3–2 90' 6.3
26 sep 2026 Cavalry FC – FC Supra Du Quebec 6–0 90' 9.5
20 sep 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 90' 7.6
14 sep 2026 Pacific FC – Cavalry FC 0–1 90' 7.7
7 sep 2026 Halifax Wanderers FC – Cavalry FC 1–3 90' 6.8
30 aug 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 90' 7.7
22 aug 2026 Cavalry FC – Atlético Ottawa 3–1 90' 6.2
16 aug 2026 Cavalry FC – Forge FC 2–1 90' 7.5
9 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 1–1 90' 6.8
2 aug 2026 Cavalry FC – Inter Toronto 5–0 90' 7.1

Carrière en transfers

7 clubs · 12 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Atl. Ottawa
    Transfer
  3. Pacific Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer
  12. Baker Wildcats Naar: Sporting KC II
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating7,19
Rating laatste wedstrijd6,42 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,19 apr 2026 aug 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,7 6,4 6,3 7,6 6,3 9,5 7,6 7,7 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League Cavalry FC 27 (27) 2.430 4 3 7,26
2026 Canadian Championship Cavalry FC 3 (3) 270 0 0 6,57

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder verdedigers (34 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 72 Onderscheppingen 52 Clearances 75 Gewonnen luchtduels 87 Gewonnen duels 72 Passnauwkeurigheid 75 Progressieve balvoeringen 31 Rating 93

8 wedstrijden · 720 min

Amer Didic: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,75
72
Onderscheppingen / 90 min 1,13
52
Clearances / 90 min 4,25
75
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,88
87
Gewonnen duels 62,7%
72
Passnauwkeurigheid 88,8%
75
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,50
31
Rating 7,43
93

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?