OrcaScore
27

Middenvelder

Alonzo Engwanda

  • FC Utrecht
  • Belgium
  • 23 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
42
3.592 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,03
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,87
Leeftijd23
Geboortedatum27 jan 2003
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€7,3M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2025

Wedstrijden / Basisplaatsen34 / 34
Minuten2.924
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)9 (1)
Passes · nauwkeurigheid1.182 · 86%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen96 / 56
Gewonnen duels170 / 282
Succesvolle dribbels19
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,22 / 1,55
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes45
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten1.647
Balverlies235
Bal afgepakt22
Gewonnen luchtduels38
Gewonnen grondduels132
Clearances71
Balveroveringen124
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt28
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)342,88
Topsnelheid (km/u)34,31
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten668
Rating6,61
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid236 · 91%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen18 / 10
Gewonnen duels27 / 66
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten331
Balverlies37
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels23
Clearances19
Balveroveringen24
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)81,51
Topsnelheid (km/u)34,52

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval43
Techniek44
Tactiek59
Verdediging65
Creativiteit44

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
21 mei 2026 FC Utrecht – SC Heerenveen 3–2 44' 6.6
17 mei 2026 FC Utrecht – Fortuna Sittard 2–0 90' 7.2
10 mei 2026 AFC Ajax – FC Utrecht 1–2 90' 7.1
2 mei 2026 FC Utrecht – NAC Breda 2–0 90' 7.1
26 apr 2026 Excelsior – FC Utrecht 5–0 90' 6.9
11 apr 2026 FC Utrecht – SC Telstar 4–1 90' 7.0
4 apr 2026 PSV Eindhoven – FC Utrecht 4–3 90' 6.6
22 mrt 2026 FC Utrecht – Go Ahead Eagles 2–0 90' 7.2
15 mrt 2026 FC Twente – FC Utrecht 0–2 90' 7.1
6 mrt 2026 Heracles Almelo – FC Utrecht 0–0 90' 7.1
1 mrt 2026 FC Utrecht – AZ Alkmaar 2–0 90' 6.9
22 feb 2026 FC Utrecht – PEC Zwolle 1–1 90' 7.1
14 feb 2026 FC Groningen – FC Utrecht 1–2 86' 6.8
11 feb 2026 NEC Nijmegen – FC Utrecht 1–3 89' 6.6
8 feb 2026 FC Utrecht – Feyenoord 0–1 90' 6.8

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Gratis transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2025 VriendenLoterij Eredivisie FC Utrecht 34 (34) 2.924 0 1 6,93
2025 UEFA Europa League FC Utrecht 8 (8) 668 0 0 6,61

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 1 Sleutelpasses 3 Voltooide passes 40 Passnauwkeurigheid 93 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 4 Tackles + onderscheppingen 84 Rating 14

8 wedstrijden · 668 min

Alonzo Engwanda: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,01
1
Sleutelpasses / 90 min 0,13
3
Voltooide passes / 90 min 28,8
40
Passnauwkeurigheid 90,7%
93
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
4
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,77
84
Rating 6,61
14

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?