OrcaScore
14

Aanvaller

Aliou Balde

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
979 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,37
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd23
Geboortedatum12 dec 2002
Lengte163 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,4M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten829
Rating7,03
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)42 (13)
Passes · nauwkeurigheid122 · 73%
Kansen gecreëerd17
Tackles / Onderscheppingen6 / 2
Gewonnen duels58 / 139
Succesvolle dribbels23
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists5,13 / 1,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten344
Balverlies137
Bal afgepakt19
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels43
Clearances1
Balveroveringen28
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt6
Buitenspel12
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)87,15
Topsnelheid (km/u)35,04
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten150
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid25 · 60%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels10 / 24
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten72
Balverlies33
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels10
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek54
Tactiek40
Verdediging31
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

146

Nationaal elftal

  • Guinea17 caps · 1 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 FC St. Gallen 1879 – Servette FC 2–1 45' 6.6
24 okt 2026 BSC Young Boys – FC St. Gallen 1879 2–0 60' 6.2
11 okt 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Lausanne-Sport 1–0 71' 6.5
1 okt 2026 Guinea – Kenya 1–0 60' 6.6
26 sep 2026 South Africa – Guinea 2–1 90' 6.9
20 sep 2026 Basel – FC St. Gallen 1879 1–3 61' 7.7
16 sep 2026 FC Lugano – FC St. Gallen 1879 4–1 67' 6.4
12 sep 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Sion 0–3 60' 6.4
6 sep 2026 Servette FC – FC St. Gallen 1879 0–2 77' 8.3
2 sep 2026 Grasshopper Club Zürich – FC St. Gallen 1879 2–0 82' 7.2
30 aug 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Thun 3–4 90' 7.5
27 aug 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Nordsjælland 2–3 83' 7.9
20 aug 2026 FC Nordsjælland – FC St. Gallen 1879 1–0 81' 6.9
13 aug 2026 FC St. Gallen 1879 – Sheriff Tiraspol 5–1 24' 6.7
9 aug 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Luzern 2–2 90' 7.3

Carrière en transfers

9 clubs · 14 transfers · totale transfersom 6.5M €
  1. Transfer 3M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Lausanne Naar: Nice
    Terug van verhuur
  5. Nice Naar: Lausanne
    Verhuur
  6. Nice Naar: Lausanne
    Verhuur
  7. Bochum Naar: Nice
    Terug van verhuur
  8. Nice Naar: Bochum
    Verhuur
  9. Lausanne Naar: Nice
    Transfer 2.5M €
  10. Transfer 1M €
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Transfer 40k €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)45
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,90 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,2 6,5 6,6 6,9 7,7 6,4 6,4 8,3 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC St. Gallen 1879 12 (12) 829 3 1 7,03
2026 Africa Cup of Nations Qual. Guinea 2 (2) 150 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Swiss Super League 2024 · percentiel onder aanvallers (55 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 14 xG 50 Schoten 70 xA 50 Sleutelpasses 14 Succesvolle dribbels 77 Gewonnen luchtduels 41 Rating 32

16 wedstrijden · 690 min

Aliou Balde: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,13
14
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,00
70
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,65
14
Succesvolle dribbels / 90 min 1,70
77
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,17
41
Rating 6,79
32

Hoe berekenen we dit?