OrcaScore
25

Middenvelder

Aline

  • Pachuca
  • Brazil
  • 21 jaar
  • 167 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.347 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,33
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,23
Leeftijd21
Geboortedatum7 jul 2005
Lengte167 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts

Seizoensprestaties · 2025

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,50
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 13
Minuten1.167
Rating7,19
Doelpunten / Assists4 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 mei 2026 NJ/NY Gotham FC – Pachuca 0–3 90' 8.0
21 mei 2026 Washington Spirit – Pachuca 1–0 90' 7.0
11 mei 2026 Monterrey – Pachuca 4–1 90' 7.1
8 mei 2026 Pachuca – Monterrey 2–0 90' 8.1
4 mei 2026 Pachuca – CD Guadalajara 2–0 90' 7.2
1 mei 2026 CD Guadalajara – Pachuca 2–1 90' 7.6
25 apr 2026 Club América – Pachuca 3–2 90' 7.6
6 apr 2026 Pachuca – Club León 5–4 90' 7.3
3 apr 2026 Santos Laguna – Pachuca 1–2 90' 7.1
28 mrt 2026 Pachuca – Monterrey 0–1 90' 6.9
22 mrt 2026 Pumas UNAM – Pachuca 1–2 85' 7.2
15 mrt 2026 CD Guadalajara – Pachuca 1–1 80' 6.5
13 mrt 2026 Pachuca – Tijuana 2–0 74' 7.3
23 feb 2026 Pachuca – FC Juárez 3–0 24' 7.5
17 feb 2026 Toluca – Pachuca 1–1 71' 6.3

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 24 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating7,23
Rating laatste wedstrijd8,024 mei 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,23 feb 2026 apr 2026 mei 2026 8,0

Laatste 10 wedstrijden

8,0 7,0 7,1 8,1 7,2 7,6 7,6 7,3 7,1 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2025 Liga MX, Women, Clausura Pachuca 15 (13) 1.167 4 – 7,19
2025 CONCACAF W Champions Cup Pachuca 2 (2) 180 1 – 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga MX, Women, Apertura 2026 · percentiel onder middenvelders (96 spelers)

Vergelijken
50 xA 61 Sleutelpasses 54 Voltooide passes 33 Passnauwkeurigheid 17 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 98 Tackles + onderscheppingen 44 Rating 61

6 wedstrijden · 465 min

Aline: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,11
61
Sleutelpasses / 90 min 0,77
54
Voltooide passes / 90 min 20,5
33
Passnauwkeurigheid 63,9%
17
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 4,45
98
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,16
44
Rating 6,80
61

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?