OrcaScore
15

Middenvelder

Alfie Bates

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
860 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,61
Leeftijd25
Geboortedatum3 mei 2001
Lengte170 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€94K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 8
Minuten682
Rating6,54
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid230 · 60%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen14 / 12
Gewonnen duels36 / 77
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten323
Balverlies111
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels20
Clearances13
Balveroveringen31
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt14
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten178
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid83 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels16 / 37
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels5
Clearances3
Balveroveringen28
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek48
Tactiek36
Verdediging44
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Drogheda United – Galway United 2–0 90' 6.5
23 okt 2026 Waterford FC – Drogheda United 3–1 19' 6.4
16 okt 2026 Drogheda United – Derry City 2–0 21' 6.7
18 sep 2026 Bohemian FC – Drogheda United 2–1 52' 6.7
14 sep 2026 Shelbourne – Drogheda United 1–2 89' 6.1
11 sep 2026 Drogheda United – Sligo Rovers 2–0 90' 6.7
4 sep 2026 Drogheda United – Galway United 1–2 88' 6.7
28 aug 2026 Drogheda United – Dundalk FC 2–3 70' 6.7
21 aug 2026 Drogheda United – St. Patrick's Athletic 0–2 77' 6.7
15 aug 2026 College Corinthians FC – Drogheda United 0–3 90' 7.3
7 aug 2026 Galway United – Drogheda United 0–0 70' 6.3
31 jul 2026 Drogheda United – Shamrock Rovers 0–0 59' 6.7
25 jul 2026 Sligo Rovers – Drogheda United 2–2 45' 6.4
25 apr 2026 Tamworth – Braintree Town 5–1 26' 6.5
18 apr 2026 Eastleigh – Tamworth 1–1 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. SJK Naar: Brackley
    Gratis transfer
  4. Walsall Naar: SJK
    Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Walsall U18 Naar: Walsall
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,58
Rating laatste wedstrijd6,530 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,58 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,4 6,7 6,7 6,1 6,7 6,7 6,7 6,7 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier Division Drogheda United 11 (8) 682 0 0 6,54
2026 FAI Cup Drogheda United 2 (2) 178 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier Division 2026 · percentiel onder middenvelders (40 spelers)

Vergelijken
50 xA 1 Sleutelpasses 4 Voltooide passes 26 Passnauwkeurigheid 1 Progressieve balvoeringen 5 Succesvolle dribbels 41 Tackles + onderscheppingen 91 Rating 13

5 wedstrijden · 378 min

Alfie Bates: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,01
1
Sleutelpasses / 90 min 0,24
4
Voltooide passes / 90 min 15,5
26
Passnauwkeurigheid 57,0%
1
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
5
Succesvolle dribbels / 90 min 0,24
41
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,81
91
Rating 6,58
13

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?