OrcaScore
21

Verdediger

Alex Rambal

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
1.629 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,06
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd34
Geboortedatum24 sep 1992
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€205K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 11
Minuten910
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid456 · 88%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen19 / 12
Gewonnen duels31 / 56
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes35
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten547
Balverlies59
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels26
Clearances29
Balveroveringen58
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt17
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten375
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid213 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen6 / 8
Gewonnen duels8 / 21
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes26
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten271
Balverlies30
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances16
Balveroveringen19
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten344
Rating7,13
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid156 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen6 / 5
Gewonnen duels13 / 22
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes23
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten206
Balverlies26
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels7
Clearances22
Balveroveringen17
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,46
Topsnelheid (km/u)31,50

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek47
Tactiek56
Verdediging68
Creativiteit40

Kenmerken

Sterke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 The Strongest – Always Ready 1–4 90' 7.2
2 nov 2026 Club FC Universitario – Always Ready 1–3 57' 6.2
25 okt 2026 Always Ready – CDT Real Oruro 5–1 66' 6.3
23 okt 2026 Always Ready – The Strongest 1–1 90' 6.9
19 okt 2026 The Strongest – Always Ready 2–1 – –
13 okt 2026 Always Ready – Club Independiente Petrolero 2–0 – –
8 okt 2026 Always Ready – Nacional Potosí 2–3 62' 6.4
3 okt 2026 Always Ready – CD Real Tomayapo 4–0 63' 6.9
30 sep 2026 CDT Real Oruro – Always Ready 2–2 25' 6.9
17 sep 2026 Nacional Potosí – Always Ready 0–4 – –
13 sep 2026 Always Ready – Guabirá 6–0 27' 6.7
6 sep 2026 Oriente Petrolero – Always Ready 1–2 11' 6.8
27 aug 2026 Always Ready – Club Aurora 2–2 60' 6.5
24 aug 2026 CD Real Tomayapo – Always Ready 1–1 88' 6.8
20 aug 2026 Always Ready – CDT Real Oruro 4–2 45' 6.5

Carrière en transfers

8 clubs · 9 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Zonder club Naar: Real Cundinamarca
    Gratis transfer
  8. Junior Barranquilla Naar: Zonder club
    Transfer
  9. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd7,25 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,88 dec 2025 aug 2026 nov 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,2 6,3 6,9 6,4 6,9 6,9 6,7 6,8 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 División Profesional Always Ready 15 (11) 910 0 0 6,73
2026 Copa Bolivia Always Ready 6 (5) 375 1 0 6,80
2026 CONMEBOL Libertadores Always Ready 4 (4) 344 0 0 7,13

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga 1 Te Apuesto 2024 · percentiel onder verdedigers (141 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 90 Onderscheppingen 22 Clearances 66 Gewonnen luchtduels 66 Gewonnen duels 72 Passnauwkeurigheid 90 Progressieve balvoeringen 48 Rating 97

28 wedstrijden · 2.372 min

Alex Rambal: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,35
90
Onderscheppingen / 90 min 0,76
22
Clearances / 90 min 3,41
66
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,63
66
Gewonnen duels 59,0%
72
Passnauwkeurigheid 83,5%
90
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Rating 7,08
97

Hoe berekenen we dit?