OrcaScore
1

Doelman

Alex Bass

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
1.710 min
Reddingen
63
Tegendoelpunten
31
Gemiddelde beoordeling
6,76
Leeftijd28
Geboortedatum1 apr 1998
Lengte187 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€350K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.170
Rating6,72
Reddingen / Tegendoelpunten40 / 23
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid532 · 57%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels6 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes66
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten697
Balverlies232
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels3
Clearances14
Balveroveringen164
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien28
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating5,75
Reddingen / Tegendoelpunten0 / 2
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid53 · 70%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten66
Balverlies17
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances2
Balveroveringen14
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating7,40
Reddingen / Tegendoelpunten23 / 6
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid156 · 43%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 3
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes31
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten221
Balverlies91
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances3
Balveroveringen60
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien13

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek44
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

2224

Zwakke punten

17

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Peterborough United – Luton Town 0–2 90' 5.7
27 okt 2026 Bradford City – Peterborough United 2–0 90' 7.6
24 okt 2026 Bromley – Peterborough United 1–1 90' 7.3
20 okt 2026 Huddersfield Town – Peterborough United 4–1 90' 5.8
17 okt 2026 Peterborough United – Burton Albion 2–2 90' 5.5
10 okt 2026 Leicester – Peterborough United 1–3 90' 7.2
6 okt 2026 Peterborough United – Ipswich Town U21 4–1 90' 5.7
26 sep 2026 Stockport County – Peterborough United 1–0 90' 7.1
22 sep 2026 Peterborough United – Colchester United 3–1 90' 5.8
19 sep 2026 Peterborough United – Doncaster Rovers 0–2 90' 6.1
15 sep 2026 Peterborough United – Barnsley 10–9 90' 8.0
12 sep 2026 Milton Keynes Dons – Peterborough United 1–1 90' 7.2
5 sep 2026 Peterborough United – Sheffield Wednesday 1–2 90' 6.4
1 sep 2026 Peterborough United – Stevenage 0–0 90' 7.5
29 aug 2026 Blackpool – Peterborough United 4–0 90' 8.2

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Portsmouth U18 Naar: Portsmouth
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)54
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd5,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,01 nov 2025 apr 2026 okt 2026 5,7

Laatste 10 wedstrijden

5,7 7,6 7,3 5,8 5,5 7,2 5,7 7,1 5,8 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Peterborough United 13 (13) 1.170 0 0 6,72
2026 EFL Cup Peterborough United 4 (4) 360 0 0 7,40
2026 Football League Trophy Peterborough United 2 (2) 180 0 0 5,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder keepers (25 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 74 Reddingspercentage 60 Voorkomen doelpunten 82 Clean sheet-percentage 24 Passnauwkeurigheid 66 Nauwkeurige lange passes 26 Rating 70

7 wedstrijden · 630 min

Alex Bass: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 3,29
74
Reddingspercentage 67,6%
60
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,18
82
Clean sheet-percentage 14,3%
24
Passnauwkeurigheid 66,0%
66
Nauwkeurige lange passes / 90 min 4,86
26
Rating 6,96
70

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?