OrcaScore
3

Verdediger

Alessandro Circati

  • Benfica
  • Australia
  • 23 jaar
  • 190 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
358 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,87
Leeftijd23
Geboortedatum10 okt 2003
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€19,5M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten178
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid147 · 90%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels7 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten178
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels3
Clearances14
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,25
Topsnelheid (km/u)32,52
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid66 · 95%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,17 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten73
Balverlies4
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels0
Clearances3
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid42 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten51
Balverlies3
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,59
Topsnelheid (km/u)30,13

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek43
Tactiek63
Verdediging76
Creativiteit43

Kenmerken

Sterke punten

1615

Nationaal elftal

  • Australia19 caps · 2 goals · debuut okt 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Benfica – Lech Poznań – – –
2 nov 2026 Benfica – FC Alverca 1–0 – –
29 okt 2026 Benfica – Gil Vicente 4–1 90' 7.2
26 okt 2026 Santa Clara – Benfica 1–2 8' 6.7
22 okt 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 90' 6.5
15 okt 2026 Benfica – Celtic 4–1 10' 7.0
11 okt 2026 Benfica – Vitória SC 2–0 90' 7.2
29 sep 2026 Australia – Brazil 2–4 90' 7.3
25 sep 2026 Australia – Brazil 1–1 90' 6.8
20 sep 2026 FC Porto – Benfica 3–1 52' 6.3
16 sep 2026 AC Milan – Benfica 0–2 90' 7.3
13 sep 2026 Benfica – Gil Vicente 3–1 – –
9 sep 2026 Moreirense – Benfica 0–4 – –
5 sep 2026 CS Marítimo – Benfica 0–3 28' 6.8
31 aug 2026 Benfica – Estoril Praia 2–1 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 18M €
  1. Parma Naar: Benfica
    Transfer 18M €
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating6,97
Rating laatste wedstrijd7,229 okt 2026
Gemiste wedstrijden41 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,97 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,7 6,5 7,0 7,2 7,3 6,8 6,3 7,3 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UEFA Europa League Benfica 3 (2) 190 0 0 6,97
2026 Liga Portugal Betclic Benfica 4 (1) 178 0 0 6,75
2026 Taça da Liga Benfica 1 (1) 90 0 0 7,20
2026 Coppa Italia Parma 1 (1) 90 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie A 2024 · percentiel onder verdedigers (144 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 18 Onderscheppingen 7 Clearances 98 Gewonnen luchtduels 84 Gewonnen duels 99 Passnauwkeurigheid 47 Progressieve balvoeringen 47 Rating 44

6 wedstrijden · 540 min

Alessandro Circati: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,17
18
Onderscheppingen / 90 min 0,50
7
Clearances / 90 min 6,83
98
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,83
84
Gewonnen duels 72,5%
99
Passnauwkeurigheid 86,0%
47
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
47
Rating 6,83
44

Hoe berekenen we dit?