OrcaScore
6

Middenvelder

Alessandro Biello

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
30
2.211 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,04
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,04
Leeftijd20
Geboortedatum7 apr 2006
Lengte185 cm
Gewicht80 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€140K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen25 / 20
Minuten1.795
Rating7,01
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid1.070 · 90%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen65 / 57
Gewonnen duels120 / 212
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,15 / 0,75
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes54
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.383
Balverlies144
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels106
Clearances31
Balveroveringen106
Fouten ondervonden26
Fouten gemaakt38
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)167,12
Topsnelheid (km/u)35,43
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten416
Rating7,16
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (2)
Passes · nauwkeurigheid261 · 89%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen7 / 22
Gewonnen duels22 / 36
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten335
Balverlies39
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels18
Clearances5
Balveroveringen31
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek53
Tactiek57
Verdediging61
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

261325

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 2–1 90' 6.6
25 okt 2026 Halifax Wanderers FC – FC Supra Du Quebec 3–4 90' 7.4
17 okt 2026 FC Supra Du Quebec – Inter Toronto 3–0 90' 7.5
10 okt 2026 FC Supra Du Quebec – Vancouver FC 2–2 90' 7.0
7 okt 2026 Inter Toronto – FC Supra Du Quebec 1–2 90' 7.9
4 okt 2026 FC Supra Du Quebec – Pacific FC 5–0 90' 7.4
26 sep 2026 Cavalry FC – FC Supra Du Quebec 6–0 63' 6.9
20 sep 2026 Atlético Ottawa – FC Supra Du Quebec 0–2 90' 7.1
16 sep 2026 Forge – FC Supra Du Quebec 1–0 90' 7.1
12 sep 2026 FC Supra Du Quebec – Halifax Wanderers FC 0–2 90' 7.0
7 sep 2026 Vancouver FC – FC Supra Du Quebec 3–2 17' 6.9
2 sep 2026 FC Supra Du Quebec – Forge 1–1 90' 6.9
29 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Forge 1–0 19' 6.8
23 aug 2026 Inter Toronto – FC Supra Du Quebec 1–1 90' 7.0
20 aug 2026 Forge – FC Supra Du Quebec 3–2 81' 7.2

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Montréal Naar: SDQ
    Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating7,04
Rating laatste wedstrijd6,62 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,04 apr 2026 aug 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,4 7,5 7,0 7,9 7,4 6,9 7,1 7,1 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League FC Supra Du Quebec 25 (20) 1.795 0 1 7,01
2026 Canadian Championship FC Supra Du Quebec 5 (5) 416 0 0 7,16

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 71 Sleutelpasses 62 Voltooide passes 88 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 8 Succesvolle dribbels 64 Tackles + onderscheppingen 99 Rating 66

8 wedstrijden · 540 min

Alessandro Biello: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
71
Sleutelpasses / 90 min 1,33
62
Voltooide passes / 90 min 54,7
88
Passnauwkeurigheid 89,6%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,33
8
Succesvolle dribbels / 90 min 0,83
64
Tackles + onderscheppingen / 90 min 6,17
99
Rating 7,04
66

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?