OrcaScore
8

Middenvelder

Alencar

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
44
3.309 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,11
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,83
Leeftijd24
Geboortedatum7 aug 2002
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 20
Minuten1.690
Rating6,82
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)18 (5)
Passes · nauwkeurigheid830 · 89%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels144 / 252
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage6%
Nauwkeurige lange passes30
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels29
Clearances23
Balveroveringen148
Fouten ondervonden28
Fouten gemaakt19
Buitenspel1
Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 16
Minuten1.619
Rating6,84
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)16 (6)
Passes · nauwkeurigheid647 · 87%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels132 / 265
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage6%
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels10
Clearances17
Balveroveringen100
Fouten ondervonden38
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek47
Tactiek38
Verdediging47
Creativiteit44

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Ferroviária – Maringá FC 1–2 85' 6.7
17 okt 2026 Maringá FC – Ferroviária 1–1 90' 6.7
11 okt 2026 Ferroviária – Inter de Limeira 2–0 90' 6.8
4 okt 2026 Paysandu SC – Ferroviária 1–0 90' 6.8
28 sep 2026 Brusque – Ferroviária 1–1 79' 6.9
21 sep 2026 Ferroviária – Brusque 3–2 56' 7.0
13 sep 2026 Ferroviária – Paysandu SC 1–0 73' 7.1
5 sep 2026 Inter de Limeira – Ferroviária 3–3 71' 6.7
29 aug 2026 Ferroviária – Confiança 1–0 44' 6.9
24 aug 2026 Ypiranga FC – Ferroviária 1–0 90' 7.1
8 aug 2026 Figueirense – Ferroviária 2–2 48' 6.1
25 jul 2026 Ferroviária – Maranhão AC 0–0 72' 7.0
12 jul 2026 Ituano – Ferroviária 1–3 84' 6.5
5 jul 2026 Ferroviária – Caxias 0–1 90' 7.3
28 jun 2026 AO Itabaiana – Ferroviária 1–0 90' 6.6

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,83
Rating laatste wedstrijd6,724 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,83 jan 2026 mei 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,7 6,8 6,8 6,9 7,0 7,1 6,7 6,9 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série C Ferroviária 24 (20) 1.690 1 1 6,82
2026 Paulista, Série A2 Ferroviária 20 (16) 1.619 1 1 6,84

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série C 2026 · percentiel onder middenvelders (41 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 60 Voltooide passes 94 Passnauwkeurigheid 99 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 13 Tackles + onderscheppingen 74 Rating 55

7 wedstrijden · 503 min

Alencar: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
50
Sleutelpasses / 90 min 0,89
60
Voltooide passes / 90 min 32,6
94
Passnauwkeurigheid 88,8%
99
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,18
13
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,79
74
Rating 6,95
55

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?