OrcaScore
24

Verdediger

Akin Odimayo

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
627 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,61
Leeftijd26
Geboortedatum28 nov 1999
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€165K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten416
Rating6,49
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid181 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen9 / 3
Gewonnen duels25 / 40
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten280
Balverlies40
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels12
Clearances34
Balveroveringen15
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)42,86
Topsnelheid (km/u)33,09
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten135
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid103 · 88%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 4
Gewonnen duels7 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten125
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances10
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten76
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid29 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels5 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten49
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances5
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval32
Techniek38
Tactiek48
Verdediging67
Creativiteit33

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
10 okt 2026 Crawley Town – Chesterfield 2–2 40' 6.9
6 okt 2026 Crawley Town – Bromley 4–0 90' 7.0
22 sep 2026 Milton Keynes Dons – Crawley Town 4–1 45' 6.5
19 sep 2026 Grimsby Town – Crawley Town 2–0 90' 6.5
12 sep 2026 Crawley Town – Cheltenham Town 1–3 – –
5 sep 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 58' 6.1
1 sep 2026 Northampton Town – Crawley Town 1–1 76' 6.5
29 aug 2026 Crawley Town – Bristol Rovers 0–2 45' 6.4
22 aug 2026 Rochdale – Crawley Town 1–2 90' 6.6
15 aug 2026 Crawley Town – Crewe Alexandra 0–1 17' 6.4
8 aug 2026 Watford – Crawley Town 1–0 76' 7.2
28 jul 2026 Oxford United – Crawley Town 3–1 – –
2 mei 2026 Crawley Town – Salford City 0–0 8' 6.9
25 apr 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–3 – –
18 apr 2026 Crawley Town – Shrewsbury Town 0–0 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 7 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Newport
    Transfer
  3. Northampton Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Gratis transfer
  6. Verhuur
  7. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd6,910 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,68 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,0 6,5 6,5 6,1 6,5 6,4 6,6 6,4 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Crawley Town 7 (6) 416 0 0 6,49
2026 Football League Trophy Crawley Town 2 (2) 135 0 0 6,75
2026 EFL Cup Crawley Town 1 (1) 76 0 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 91 Onderscheppingen 32 Clearances 41 Gewonnen luchtduels 41 Gewonnen duels 67 Passnauwkeurigheid 89 Progressieve balvoeringen 44 Rating 4

5 wedstrijden · 359 min

Akin Odimayo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,26
91
Onderscheppingen / 90 min 0,75
32
Clearances / 90 min 4,76
41
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,51
41
Gewonnen duels 61,1%
67
Passnauwkeurigheid 83,5%
89
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,50
44
Rating 6,42
4

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?