OrcaScore
76

Middenvelder

Aires Sousa

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
1.350 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,53
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,97
Leeftijd28
Geboortedatum17 sep 1998
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€140K

Seizoensprestaties · 2024

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 4
Minuten366
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid139 · 73%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels36 / 85
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten6
Gewonnen luchtduels2
Clearances7
Balveroveringen30
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt7
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten208
Rating8,37
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)8 (4)
Passes · nauwkeurigheid103 · 68%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels35 / 55
Succesvolle dribbels19
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage38%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels1
Clearances0
Balveroveringen10
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 8
Minuten776
Rating6,94
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)15 (6)
Passes · nauwkeurigheid277 · 77%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels70 / 171
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage20%
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten9
Gewonnen luchtduels9
Clearances2
Balveroveringen46
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Clean sheets0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 aug 2026 Dalvík Reynir – KFG 2–0 – –
8 aug 2026 Dalvík Reynir – Kári Akranes 1–1 – –
29 jul 2026 UMF Selfoss – Dalvík Reynir 2–1 – –
3 jul 2026 Hviti Riddarinn – Dalvík Reynir 3–3 – –
14 jun 2026 Dalvík Reynir – Haukar Hafnarfjörður 3–0 – –
30 mei 2025 FK Igman Konjic – FK Borac Banja Luka 0–1 25' 7.0
25 mei 2025 HŠK Zrinjski Mostar – FK Igman Konjic 3–0 13' 6.4
17 mei 2025 FK Igman Konjic – GOŠK Gabela 1–2 4' 6.7
9 mei 2025 FK Sloboda Tuzla – FK Igman Konjic 2–2 46' 6.6
2 mei 2025 HŠK Posušje – FK Igman Konjic 2–1 36' 7.0
26 apr 2025 FK Igman Konjic – FK Radnik Bijeljina 1–1 62' 7.0
22 apr 2025 FK Velež Mostar – FK Igman Konjic 2–2 64' 6.4
19 apr 2025 FK Igman Konjic – NK Široki Brijeg 2–1 30' 6.3
13 apr 2025 FK Sloga Doboj – FK Igman Konjic 0–1 26' 6.3
5 apr 2025 FK Igman Konjic – FK Željezničar 0–1 – –

Carrière en transfers

13 clubs · 13 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Igman Naar: Machico
    Gratis transfer
  3. Banga Naar: Igman
    Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Gratis transfer
  6. Bylis Naar: Džiugas
    Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Transfer
  9. Armacenenses Naar: Cova Piedade 23
    Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2024 TOPLYGA FK Banga Gargždai 12 (8) 776 3 1 6,94
2024 WWIN Liga BiH FK Igman Konjic 11 (4) 366 0 0 6,63
2024 LFF Cup FK Banga Gargždai 3 (2) 208 3 1 8,37

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Pirma Lyga 2024 · percentiel onder aanvallers (55 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 52 xG 48 Schoten 50 xA 97 Sleutelpasses 97 Succesvolle dribbels 92 Gewonnen luchtduels 6 Rating 99

15 wedstrijden · 1.166 min

Aires Sousa: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,31
52
xG / 90 min 0,31
48
Schoten / 90 min 2,32
50
xA / 90 min 0,31
97
Sleutelpasses / 90 min 2,47
97
Succesvolle dribbels / 90 min 5,02
92
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,23
6
Rating 7,75
99

Hoe berekenen we dit?