OrcaScore
26

Middenvelder

Agustin Ojeda

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
38
3.002 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,54
Assists
12
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd22
Geboortedatum19 jun 2004
Lengte168 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€6,2M
Contract tot31 dec 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen33 / 33
Minuten2.631
Rating7,00
Doelpunten / Assists5 / 10
Schoten (op doel)38 (15)
Passes · nauwkeurigheid862 · 84%
Kansen gecreëerd49
Tackles / Onderscheppingen39 / 11
Gewonnen duels109 / 230
Succesvolle dribbels27
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists4,30 / 5,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist7
Afrondingspercentage13%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten20
Balcontacten1.307
Balverlies312
Bal afgepakt26
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels96
Clearances23
Balveroveringen121
Fouten ondervonden30
Fouten gemaakt20
Buitenspel14
Penalty's veroorzaakt2
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)271,89
Topsnelheid (km/u)36,17
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten149
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid55 · 87%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels6 / 13
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,26
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten85
Balverlies18
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten222
Rating7,33
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid75 · 88%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels6 / 15
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten99
Balverlies14
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek54
Tactiek37
Verdediging41
Creativiteit56

Kenmerken

Sterke punten

2667

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 New York City FC – CF Montréal 1–1 90' 7.3
29 okt 2026 New York City FC – Atlanta United 2–1 64' 6.4
25 okt 2026 Orlando City SC – New York City FC 2–2 45' 7.1
18 okt 2026 New York City FC – Los Angeles 1–1 68' 6.7
15 okt 2026 Inter Miami CF – New York City FC 2–0 85' 6.6
10 okt 2026 Chicago Fire – New York City FC 2–1 75' 7.0
27 sep 2026 Atlanta United – New York City FC 2–2 90' 7.0
19 sep 2026 New York City FC – New York Red Bulls 0–1 75' 7.1
13 sep 2026 Real Salt Lake – New York City FC 0–2 90' 8.0
10 sep 2026 New York City FC – New England Revolution 1–2 63' 6.6
5 sep 2026 New York City FC – Nashville SC 0–0 90' 6.9
30 aug 2026 Toronto FC – New York City FC 1–1 90' 6.6
23 aug 2026 New England Revolution – New York City FC 1–1 90' 6.1
20 aug 2026 FC Cincinnati – New York City FC 2–1 81' 7.1
17 aug 2026 New York City FC – Philadelphia Union 2–3 90' 6.8

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers · totale transfersom 7M €
  1. Racing Naar: NY City
    Transfer 7M €
  2. Transfer
  3. Racing Club U20 Naar: Racing Reserve
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,02
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,02 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,4 7,1 6,7 6,6 7,0 7,0 7,1 8,0 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS New York City FC 33 (33) 2.631 5 10 7,00
2026 US Open Cup New York City FC 3 (3) 222 1 2 7,33
2026 Leagues Cup New York City FC 2 (2) 149 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder middenvelders (150 spelers)

Vergelijken
50 xA 73 Sleutelpasses 83 Voltooide passes 25 Passnauwkeurigheid 25 Progressieve balvoeringen 85 Succesvolle dribbels 58 Tackles + onderscheppingen 18 Rating 57

8 wedstrijden · 669 min

Agustin Ojeda: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,20
73
Sleutelpasses / 90 min 2,15
83
Voltooide passes / 90 min 27,2
25
Passnauwkeurigheid 81,8%
25
Progressieve balvoeringen / 90 min 3,09
85
Succesvolle dribbels / 90 min 0,67
58
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,35
18
Rating 6,93
57

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?