OrcaScore
9

Aanvaller

Afonso Moreira

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
843 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,32
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd21
Geboortedatum19 mrt 2005
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€28M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten133
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)8 (5)
Passes · nauwkeurigheid54 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels7 / 16
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,39 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten92
Balverlies27
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances2
Balveroveringen6
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,15
Topsnelheid (km/u)33,66
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten575
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)18 (7)
Passes · nauwkeurigheid168 · 82%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen6 / 3
Gewonnen duels24 / 62
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,32 / 0,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten289
Balverlies72
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels24
Clearances5
Balveroveringen23
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)65,74
Topsnelheid (km/u)34,06
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten135
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid48 · 92%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten69
Balverlies10
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances2
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,44
Topsnelheid (km/u)33,54

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval69
Techniek46
Tactiek57
Verdediging41
Creativiteit69

Kenmerken

Sterke punten

25267

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 1. FC Köln – Bayer 04 Leverkusen – – –
5 nov 2026 Bayer 04 Leverkusen – Olympique de Marseille – – –
31 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – VfB Stuttgart 2–4 75' 7.0
28 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Nürnberg 5–2 45' 6.6
25 okt 2026 TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen 3–0 26' 6.5
22 okt 2026 OFI Crete – Bayer 04 Leverkusen 0–2 90' 6.4
18 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 59' 6.9
15 okt 2026 Lech Poznań – Bayer 04 Leverkusen 0–4 14' 6.8
10 okt 2026 1. FSV Mainz 05 – Bayer 04 Leverkusen 3–4 75' 6.7
6 okt 2026 Portugal U21 – Czechia U21 2–0 – –
30 sep 2026 Portugal U21 – Gibraltar U21 4–0 – –
25 sep 2026 Bulgaria U21 – Portugal U21 2–1 – –
20 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – RB Leipzig 2–0 90' 6.5
16 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – NK Celje 2–0 29' 6.6
12 sep 2026 FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen 2–2 75' 6.9

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 37.3M €
  1. Transfer 29.5M €
  2. Transfer 7.8M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,01 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,6 6,5 6,4 6,9 6,8 6,7 6,5 6,6 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga Bayer 04 Leverkusen 8 (7) 575 0 1 6,69
2026 DFB Pokal Bayer 04 Leverkusen 2 (2) 135 0 1 6,70
2026 UEFA Europa League Bayer 04 Leverkusen 3 (1) 133 0 1 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2026 · percentiel onder middenvelders (51 spelers)

Vergelijken
50 xA 42 Sleutelpasses 32 Voltooide passes 19 Passnauwkeurigheid 40 Progressieve balvoeringen 95 Succesvolle dribbels 72 Tackles + onderscheppingen 23 Rating 11

4 wedstrijden · 340 min

Afonso Moreira: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,10
42
Sleutelpasses / 90 min 0,79
32
Voltooide passes / 90 min 21,2
19
Passnauwkeurigheid 80,8%
40
Progressieve balvoeringen / 90 min 4,50
95
Succesvolle dribbels / 90 min 1,06
72
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,59
23
Rating 6,60
11

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?