OrcaScore
15

Middenvelder

Adrian Șut

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
380 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,78
Leeftijd27
Geboortedatum30 apr 1999
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,7M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 3
Minuten235
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid123 · 78%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels12 / 20
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,37 / 0,64
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten160
Balverlies34
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels9
Clearances7
Balveroveringen7
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,56
Topsnelheid (km/u)32,72
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten145
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid80 · 86%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels6 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten111
Balverlies21
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek53
Tactiek49
Verdediging50
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

  • Romania8 caps · 0 goals · debuut mrt 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 APO Levadiakos – Aris Thessaloniki 3–0 1' –
24 okt 2026 Asteras Aktor – APO Levadiakos 0–0 12' 6.6
17 okt 2026 APO Levadiakos – NPS Volos 0–0 – –
11 okt 2026 POT Iraklis – APO Levadiakos 2–0 27' 6.4
13 sep 2026 AE Kifisia – APO Levadiakos 0–0 52' 6.9
6 sep 2026 APO Levadiakos – GFS Panetolikos 0–2 75' 7.0
31 aug 2026 APO Levadiakos – Panathinaikos FC 0–2 56' 7.0
23 aug 2026 PAOK – APO Levadiakos 4–0 12' 6.6
22 mei 2026 Al-Jazira – Al-Ain 1–4 5' –
16 mei 2026 Al-Ain – Dibba Al-Fujairah 4–0 – –
10 mei 2026 Al-Ain – Al-Dhafra 5–0 29' 6.9
6 mei 2026 Al-Sharjah – Al-Ain 0–5 76' 7.5
1 mei 2026 Al-Ain – Al-Wahda FC 2–4 1' –
10 apr 2026 Al-Ain – Shabab Al-Ahli Dubai 3–2 1' –
5 apr 2026 Al-Ain – Ajman 2–0 63' 6.4

Carrière en transfers

7 clubs · 10 transfers · totale transfersom 1.4M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. FCSB Naar: Al-Ain
    Transfer 1.4M €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Gratis transfer
  10. ASA U19 Naar: ASA Târgu Mureş
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd6,624 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
6 7 8 6,78 dec 2025 mrt 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,4 6,9 7,0 7,0 6,6 6,9 7,5 6,4 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Stoiximan Super League APO Levadiakos 7 (3) 235 0 0 6,75
2026 World Cup Qual. UEFA Romania 4 (1) 145 0 0 6,83

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 47 Sleutelpasses 49 Voltooide passes 87 Passnauwkeurigheid 67 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 29 Tackles + onderscheppingen 16 Rating 25

4 wedstrijden · 270 min

Adrian Șut: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,09
47
Sleutelpasses / 90 min 1,00
49
Voltooide passes / 90 min 46,7
87
Passnauwkeurigheid 85,4%
67
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,33
29
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,67
16
Rating 6,68
25

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?