OrcaScore
10

Middenvelder

Adam Karabec

Geblesseerd — Knock Injury · Terug: 10 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
917 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,69
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,28
Leeftijd23
Geboortedatum2 jul 2003
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€7,6M
Contract tot30 jun 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Knock Injury · Afwezig Sinds 29 sep 2026 · Terug: 10 nov 2026
  • Blessure Knock Injury · Ontbreekt Beëindigd: 25 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten730
Rating7,30
Doelpunten / Assists3 / 2
Schoten (op doel)23 (10)
Passes · nauwkeurigheid295 · 85%
Kansen gecreëerd31
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels40 / 77
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 0
Expected goals \/ assists3,34 / 2,78
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd8
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage13%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten14
Balcontacten478
Balverlies132
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels36
Clearances2
Balveroveringen19
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)72,31
Topsnelheid (km/u)36,18
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten118
Rating7,15
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid32 · 75%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 6
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,14 / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten49
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances5
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,64
Topsnelheid (km/u)35,30
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten69
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid30 · 90%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 5
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,36
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten52
Balverlies16
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)7,63
Topsnelheid (km/u)28,04

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval63
Techniek63
Tactiek43
Verdediging35
Creativiteit66

Kenmerken

Sterke punten

7

Nationaal elftal

  • Czechia7 caps · 3 goals · debuut sep 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 sep 2026 Czechia – England 0–2 44' 7.0
26 sep 2026 Czechia – Croatia 1–2 74' 7.3
20 sep 2026 SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 0–3 90' 7.2
16 sep 2026 FC Ararat-Armenia – AC Sparta Praha 1–4 69' 7.4
12 sep 2026 AC Sparta Praha – FK Jablonec 2–0 90' 7.6
9 sep 2026 FK Viktoria Žižkov – AC Sparta Praha 0–5 – –
6 sep 2026 FC Hradec Králové – AC Sparta Praha 2–1 90' 7.3
30 aug 2026 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 0–3 76' 7.3
22 aug 2026 SK Artis Brno – AC Sparta Praha 0–4 76' 6.8
15 aug 2026 AC Sparta Praha – FK Teplice 4–1 90' 7.6
11 aug 2026 Olympique Lyonnais – AC Sparta Praha 3–0 73' 6.0
8 aug 2026 Mladá Boleslav – AC Sparta Praha 2–0 45' 7.0
4 aug 2026 AC Sparta Praha – Olympique Lyonnais 2–1 85' 6.0
31 jul 2026 AC Sparta Praha – FC Zlín 3–1 83' 8.3
25 jul 2026 FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praha 3–1 90' 6.6

Carrière en transfers

4 clubs · 5 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,97
Rating laatste wedstrijd7,029 sep 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,97 nov 2025 mrt 2026 sep 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,3 7,2 7,4 7,6 7,3 7,3 6,8 7,6 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Czech First League AC Sparta Praha 9 (8) 730 3 2 7,30
2026 UEFA Nations League Czechia 2 (2) 118 1 0 7,15
2026 UEFA Europa League AC Sparta Praha 1 (1) 69 0 1 7,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 98 Sleutelpasses 96 Voltooide passes 45 Passnauwkeurigheid 43 Progressieve balvoeringen 89 Succesvolle dribbels 56 Tackles + onderscheppingen 2 Rating 85

9 wedstrijden · 475 min

Adam Karabec: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,40
98
Sleutelpasses / 90 min 2,84
96
Voltooide passes / 90 min 30,5
45
Passnauwkeurigheid 81,7%
43
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,71
89
Succesvolle dribbels / 90 min 0,76
56
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,95
2
Rating 7,11
85

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?