OrcaScore
10

Aanvaller

Aboubacar Ali

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
748 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,24
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,52
Leeftijd20
Geboortedatum2 apr 2006
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€425K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten568
Rating6,61
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)17 (5)
Passes · nauwkeurigheid115 · 73%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels26 / 66
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,32 / 0,69
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage6%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten226
Balverlies84
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels14
Clearances8
Balveroveringen17
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt12
Buitenspel9
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)63,77
Topsnelheid (km/u)34,98
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid27 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels2 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten52
Balverlies23
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek42
Tactiek50
Verdediging39
Creativiteit40

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Comoros11 caps · 0 goals · debuut mrt 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 K. Beerschot V.A. – Royal Francs Borains 3–0 37' 6.7
17 okt 2026 Oud-Heverlee Leuven – Royal Francs Borains 1–0 90' 6.5
10 okt 2026 Koninklijke Lierse Sportkring – Royal Francs Borains 3–0 86' 6.6
4 okt 2026 Comoros – Senegal 0–1 – –
29 sep 2026 Comoros – Namibia 1–0 90' 6.3
24 sep 2026 Cameroon – Comoros 3–1 90' 6.1
18 sep 2026 Royal Francs Borains – RSCA Futures U23 3–2 85' 6.9
6 sep 2026 Royal Francs Borains – KSC Lokeren 3–0 90' 7.2
30 aug 2026 Royal Excelsior Virton – Royal Francs Borains 0–1 90' 5.9
23 aug 2026 Royal Francs Borains – Hasselt 0–1 90' 6.7
17 aug 2026 RFC Liège – Royal Francs Borains 1–2 90' 6.3
24 jul 2026 Entente Feignies-Aulnoye – Royal Francs Borains 0–2 – –
17 apr 2026 Patro Eisden Maasmechelen – Royal Francs Borains 4–0 90' 6.1
11 apr 2026 Royal Francs Borains – Jong KRC Genk U23 2–2 88' 8.7
4 apr 2026 Koninklijke Lierse Sportkring – Royal Francs Borains 0–2 86' 6.6

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers
  1. Strasbourg Naar: RFB
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd6,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,80 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,5 6,6 6,3 6,1 6,9 7,2 5,9 6,7 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Challenger Pro League Royal Francs Borains 7 (6) 568 1 1 6,61
2026 Africa Cup of Nations Qual. Comoros 2 (2) 180 0 0 6,20
2026 Belgian Cup Royal Francs Borains – – 0 – 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 3 2024 · percentiel onder aanvallers (72 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 20 xG 33 Schoten 38 xA 12 Sleutelpasses 23 Succesvolle dribbels 87 Gewonnen luchtduels 10 Rating 40

10 wedstrijden · 722 min

Aboubacar Ali: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,12
20
xG / 90 min 0,21
33
Schoten / 90 min 1,75
38
xA / 90 min 0,02
12
Sleutelpasses / 90 min 0,50
23
Succesvolle dribbels / 90 min 3,37
87
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,62
10
Rating 6,70
40

Hoe berekenen we dit?