OrcaScore

Basketbal · Team

Washington Wizards

  • Verenigde Staten
  • Capital One Arena, Washington, DC
  • Brian Keefe
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
7–8
47% gewonnen
Selectie
29spelers
Gem. leeftijd 25,0
Toernooien
3
NBA

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

NBA

2026/2027 · Reguliere competitie
8 wedstrijden
Punten
108,9 totaal 871 #26
Toegestane punten
109,0 totaal 872 #9
Rebounds
41,1 totaal 329 #26
Assists
24,8 totaal 198 #24
Steals
7,6 totaal 61 #22
Blocks
5,8 totaal 46 #10
Balverlies
13,5 totaal 108 #5
Veldgoal %
47,5% #7
Alle statistieken

Algemeen

Punten
871 108,9/wedstrijd #26
Plus-min
-1 -0,1/wedstrijd #19
Tweepunters gemaakt
245 30,6/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
425 53,1/wedstrijd
Gescoorde driepunters
70 8,8/wedstrijd #30
Pogingen voor drie punten
238 29,8/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
171 21,4/wedstrijd
Vrije worp pogingen
210 26,2/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
315 39,4/wedstrijd
Veldgoalpogingen
663 82,9/wedstrijd
Rebounds
329 41,1/wedstrijd #26
Offensieve rebounds
68 8,5/wedstrijd #30
Balverlies
108 13,5/wedstrijd #5
Blocks
46 5,8/wedstrijd #10
Persoonlijke fouten
163 20,4/wedstrijd
Assists
198 24,8/wedstrijd #24
Steals
61 7,6/wedstrijd #22
Veldgoal %
47,5% #7
Vrije worp %
81,4% #6
Driepunters %
29,4% #29
Tweepunt %
57,6%
Double-doubles
8
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,83
Effectief veldgoalpercentage (eFG%)
52,8% #18
True shooting % (TS%)
57,6% #11
Offensieve rating
110,76 #20
Tempo
98,30 #25
Netto rating
-0,13 #19
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
261 32,6/wedstrijd #13
Defensieve rating
110,89 #12

Tegenstanders

Toegestane punten
872 109,0/wedstrijd #9
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
220 27,5/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
416 52,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
102 12,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
339 42,4/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
126 15,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
149 18,6/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
322 40,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
755 94,4/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
383 47,9/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
263 32,9/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
120 15,0/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
110 13,8/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
22 2,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
182 22,8/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
200 25,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
69 8,6/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
42,65 #2
Tegenstanders: Vrije worp %
84,56
Tegenstanders: Driepunters %
30,09 #2
Tegenstanders: Tweepunt %
52,88
Tegenstanders: Double-doubles
8 1,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,82

NBA Preseason

2026 · Totaal
4 wedstrijden
Punten
113,2 totaal 453 #20
Toegestane punten
113,8 totaal 455 #13
Rebounds
46,5 totaal 186 #12
Assists
24,5 totaal 98 #24
Steals
10,8 totaal 43 #12
Blocks
6,8 totaal 27 #3
Balverlies
23,0 totaal 92 #30
Veldgoal %
45,5% #17
Alle statistieken

Algemeen

Punten
453 113,2/wedstrijd #20
Plus-min
-2 -0,5/wedstrijd #18
Tweepunters gemaakt
96 24,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
183 45,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
52 13,0/wedstrijd #21
Pogingen voor drie punten
142 35,5/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
105 26,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
138 34,5/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
148 37,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
325 81,2/wedstrijd
Rebounds
186 46,5/wedstrijd #12
Offensieve rebounds
51 12,8/wedstrijd #15
Balverlies
92 23,0/wedstrijd #30
Blocks
27 6,8/wedstrijd #3
Persoonlijke fouten
90 22,5/wedstrijd
Assists
98 24,5/wedstrijd #24
Steals
43 10,8/wedstrijd #12
Veldgoal %
45,5% #17
Vrije worp %
76,1% #14
Driepunters %
36,6% #8
Tweepunt %
52,5%
Double-doubles
3
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,07
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
135 33,8/wedstrijd #13

Tegenstanders

Toegestane punten
455 113,8/wedstrijd #13
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
121 30,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
218 54,5/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
47 11,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
163 40,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
72 18,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
94 23,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
168 42,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
381 95,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
176 44,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
113 28,2/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
63 15,8/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
69 17,2/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
16 4,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
109 27,2/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
115 28,8/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
52 13,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
44,09 #11
Tegenstanders: Vrije worp %
76,60
Tegenstanders: Driepunters %
28,83 #1
Tegenstanders: Tweepunt %
55,50
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,67

Selectie29

Bron: OrcaScore

C3

F14

FC1

G8

Overig3

Bron: OrcaScore