OrcaScore

Basketbal · Team

VEF Rīga

  • Letland
  • Xiaomi Arena, Rīga
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
11–4
73% gewonnen
Selectie
29spelers
Gem. leeftijd 26,1
Toernooien
4
Europe Cup

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Latvian-Estonian League

26/27 · Totaal
6 wedstrijden
Punten
91,2 totaal 547 #3
Toegestane punten
66,0 totaal 396 #1
Rebounds
44,2 totaal 265 #2
Assists
23,5 totaal 141 #1
Steals
7,8 totaal 47 #4
Blocks
3,0 totaal 18 #3
Balverlies
10,3 totaal 62 #1
Veldgoal %
47,9% #4
Alle statistieken

Algemeen

Punten
547 91,2/wedstrijd #3
Plus-min
151 25,2/wedstrijd #1
Tweepunters gemaakt
151 25,2/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
251 41,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
47 7,8/wedstrijd #6
Pogingen voor drie punten
162 27,0/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
104 17,3/wedstrijd
Vrije worp pogingen
140 23,3/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
198 33,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
413 68,8/wedstrijd
Rebounds
265 44,2/wedstrijd #2
Offensieve rebounds
70 11,7/wedstrijd #8
Balverlies
62 10,3/wedstrijd #1
Blocks
18 3,0/wedstrijd #3
Persoonlijke fouten
113 18,8/wedstrijd
Assists
141 23,5/wedstrijd #1
Steals
47 7,8/wedstrijd #4
Veldgoal %
47,9% #4
Vrije worp %
74,3% #3
Driepunters %
29% #13
Tweepunt %
60,2%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
2,27
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
195 32,5/wedstrijd #1

Tegenstanders

Toegestane punten
396 66,0/wedstrijd #1
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
108 18,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
216 36,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
38 6,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
167 27,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
66 11,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
120 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
146 24,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
383 63,8/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
180 30,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
137 22,8/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
43 7,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
89 14,8/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
6 1,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
129 21,5/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
101 16,8/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
40 6,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
38,12 #1
Tegenstanders: Vrije worp %
55 9,2/wedstrijd
Tegenstanders: Driepunters %
22,75 #1
Tegenstanders: Tweepunt %
50 8,3/wedstrijd
Tegenstanders: Double-doubles
2 0,3/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,13

Europe Cup

26/27 · Totaal
4 wedstrijden
Punten
97,0 totaal 388 #1
Toegestane punten
90,0 totaal 360 #42
Rebounds
37,0 totaal 148 #26
Assists
27,5 totaal 110 #1
Steals
9,0 totaal 36 #10
Blocks
4,0 totaal 16 #9
Balverlies
10,8 totaal 43 #5
Veldgoal %
50% #4
Alle statistieken

Algemeen

Punten
388 97,0/wedstrijd #1
Plus-min
28 7,0/wedstrijd #11
Tweepunters gemaakt
102 25,5/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
162 40,5/wedstrijd
Gescoorde driepunters
37 9,2/wedstrijd #21
Pogingen voor drie punten
116 29,0/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
73 18,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
106 26,5/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
139 34,8/wedstrijd
Veldgoalpogingen
278 69,5/wedstrijd
Rebounds
148 37,0/wedstrijd #26
Offensieve rebounds
40 10,0/wedstrijd #34
Balverlies
43 10,8/wedstrijd #5
Blocks
16 4,0/wedstrijd #9
Persoonlijke fouten
77 19,2/wedstrijd
Assists
110 27,5/wedstrijd #1
Steals
36 9,0/wedstrijd #10
Veldgoal %
50% #4
Vrije worp %
68,9% #41
Driepunters %
31,9% #27
Tweepunt %
63%
Double-doubles
3
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
2,56
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
108 27,0/wedstrijd #18

Tegenstanders

Toegestane punten
360 90,0/wedstrijd #42
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
87 21,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
155 38,8/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
50 12,5/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
126 31,5/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
36 9,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
62 15,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
137 34,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
281 70,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
125 31,2/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
88 22,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
37 9,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
56 14,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
6 1,5/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
88 22,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
81 20,2/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
30 7,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
48,75 #42
Tegenstanders: Vrije worp %
58,06
Tegenstanders: Driepunters %
39,68 #47
Tegenstanders: Tweepunt %
56,13
Tegenstanders: Double-doubles
2 0,5/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,45

Champions League

26/27 · Totaal
2 wedstrijden
Punten
100,0 totaal 200 #5
Toegestane punten
95,0 totaal 190 #48
Rebounds
33,0 totaal 66 #35
Assists
17,5 totaal 35 #26
Steals
4,0 totaal 8 #52
Blocks
2,0 totaal 4 #33
Balverlies
11,0 totaal 22 #20
Veldgoal %
47,9% #16
Alle statistieken

Algemeen

Punten
200 100,0/wedstrijd #5
Plus-min
10 5,0/wedstrijd #15
Tweepunters gemaakt
38 19,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
64 32,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
29 14,5/wedstrijd #14
Pogingen voor drie punten
76 38,0/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
37 18,5/wedstrijd
Vrije worp pogingen
45 22,5/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
67 33,5/wedstrijd
Veldgoalpogingen
140 70,0/wedstrijd
Rebounds
66 33,0/wedstrijd #35
Offensieve rebounds
17 8,5/wedstrijd #43
Balverlies
22 11,0/wedstrijd #20
Blocks
4 2,0/wedstrijd #33
Persoonlijke fouten
48 24,0/wedstrijd
Assists
35 17,5/wedstrijd #26
Steals
8 4,0/wedstrijd #52
Veldgoal %
47,9% #16
Vrije worp %
82,2% #8
Driepunters %
38,2% #19
Tweepunt %
59,4%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,59
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
49 24,5/wedstrijd #27

Tegenstanders

Toegestane punten
190 95,0/wedstrijd #48
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
56 28,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
85 42,5/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
14 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
52 26,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
36 18,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
52 26,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
70 35,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
137 68,5/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
63 31,5/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
44 22,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
19 9,5/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
14 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
2 1,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
40 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
30 15,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
13 6,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
51,09 #47
Tegenstanders: Vrije worp %
69,23
Tegenstanders: Driepunters %
26,92 #4
Tegenstanders: Tweepunt %
65,88
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
2,14

Selectie29

Bron: OrcaScore

C4

F9

G15

GF1

Bron: OrcaScore