OrcaScore

Basketbal · Team

Sporting CP

  • Portugal
  • Pavilhão João Rocha, Lisbon
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
6–9
40% gewonnen
Selectie
19spelers
Gem. leeftijd 26,7
Toernooien
4
Europe Cup

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Portugal LBP

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
80,0 totaal 400 #8
Toegestane punten
81,0 totaal 405 #6
Rebounds
41,8 totaal 209 #5
Assists
17,8 totaal 89 #9
Steals
9,8 totaal 49 #2
Blocks
2,2 totaal 11 #8
Balverlies
14,6 totaal 73 #8
Veldgoal %
41,3% #9
Alle statistieken

Algemeen

Punten
400 80,0/wedstrijd #8
Plus-min
-5 -1,0/wedstrijd #7
Tweepunters gemaakt
96 19,2/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
192 38,4/wedstrijd
Gescoorde driepunters
41 8,2/wedstrijd #6
Pogingen voor drie punten
140 28,0/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
85 17,0/wedstrijd
Vrije worp pogingen
127 25,4/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
137 27,4/wedstrijd
Veldgoalpogingen
332 66,4/wedstrijd
Rebounds
209 41,8/wedstrijd #5
Offensieve rebounds
73 14,6/wedstrijd #3
Balverlies
73 14,6/wedstrijd #8
Blocks
11 2,2/wedstrijd #8
Persoonlijke fouten
106 21,2/wedstrijd
Assists
89 17,8/wedstrijd #9
Steals
49 9,8/wedstrijd #2
Veldgoal %
41,3% #9
Vrije worp %
66,9% #10
Driepunters %
29,3% #9
Tweepunt %
50%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,22
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
136 27,2/wedstrijd #8

Tegenstanders

Toegestane punten
405 81,0/wedstrijd #6
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
85 17,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
175 35,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
49 9,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
134 26,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
88 17,6/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
113 22,6/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
134 26,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
309 61,8/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
161 32,2/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
124 24,8/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
37 7,4/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
85 17,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
15 3,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
122 24,4/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
84 16,8/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
38 7,6/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
43,37 #7
Tegenstanders: Vrije worp %
77,88
Tegenstanders: Driepunters %
36,57 #12
Tegenstanders: Tweepunt %
48,57
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,99

Europe Cup

26/27 · Totaal
4 wedstrijden
Punten
78,5 totaal 314 #32
Toegestane punten
72,5 totaal 290 #4
Rebounds
46,8 totaal 187 #2
Assists
18,0 totaal 72 #30
Steals
5,8 totaal 23 #47
Blocks
2,0 totaal 8 #34
Balverlies
15,0 totaal 60 #37
Veldgoal %
41,5% #38
Alle statistieken

Algemeen

Punten
314 78,5/wedstrijd #32
Plus-min
24 6,0/wedstrijd #15
Tweepunters gemaakt
84 21,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
170 42,5/wedstrijd
Gescoorde driepunters
31 7,8/wedstrijd #38
Pogingen voor drie punten
107 26,8/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
53 13,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
76 19,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
115 28,8/wedstrijd
Veldgoalpogingen
277 69,2/wedstrijd
Rebounds
187 46,8/wedstrijd #2
Offensieve rebounds
73 18,2/wedstrijd #2
Balverlies
60 15,0/wedstrijd #37
Blocks
8 2,0/wedstrijd #34
Persoonlijke fouten
88 22,0/wedstrijd
Assists
72 18,0/wedstrijd #30
Steals
23 5,8/wedstrijd #47
Veldgoal %
41,5% #38
Vrije worp %
69,7% #37
Driepunters %
29% #40
Tweepunt %
49,4%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,20
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
114 28,5/wedstrijd #9

Tegenstanders

Toegestane punten
290 72,5/wedstrijd #4
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
85 21,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
167 41,8/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
22 5,5/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
96 24,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
54 13,5/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
80 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
107 26,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
263 65,8/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
135 33,8/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
95 23,8/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
40 10,0/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
41 10,2/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
11 2,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
74 18,5/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
65 16,2/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
31 7,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
40,68 #7
Tegenstanders: Vrije worp %
67,50
Tegenstanders: Driepunters %
22,92 #2
Tegenstanders: Tweepunt %
50,90
Tegenstanders: Double-doubles
4 1,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,59

Selectie19

Bron: OrcaScore

C5

F4

FC1

G7

GF1

Overig1

Bron: OrcaScore