OrcaScore

Basketbal · Team

Śląsk Wrocław

  • Polen
  • Orbita, Wroclaw
  • Ainars Bagatskis
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
5–1–9
33% gewonnen
Selectie
14spelers
Gem. leeftijd 25,4
Toernooien
3
PGE Basket Liga

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Eurocup

26/27 · Reguliere competitie
6 wedstrijden
Punten
79,3 totaal 476 #26
Toegestane punten
89,8 totaal 539 #28
Rebounds
29,5 totaal 177 #32
Assists
18,7 totaal 112 #12
Steals
9,7 totaal 58 #1
Blocks
1,7 totaal 10 #30
Balverlies
13,2 totaal 79 #14
Veldgoal %
47,4% #13
Alle statistieken

Algemeen

Punten
476 79,3/wedstrijd #26
Plus-min
-63 -10,5/wedstrijd #30
Tweepunters gemaakt
139 23,2/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
257 42,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
40 6,7/wedstrijd #27
Pogingen voor drie punten
121 20,2/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
78 13,0/wedstrijd
Vrije worp pogingen
114 19,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
179 29,8/wedstrijd
Veldgoalpogingen
378 63,0/wedstrijd
Rebounds
177 29,5/wedstrijd #32
Offensieve rebounds
43 7,2/wedstrijd #32
Balverlies
79 13,2/wedstrijd #14
Blocks
10 1,7/wedstrijd #30
Persoonlijke fouten
134 22,3/wedstrijd
Assists
112 18,7/wedstrijd #12
Steals
58 9,7/wedstrijd #1
Prestatie-index (PIR)
464 77,3/wedstrijd
Veldgoal %
47,4% #13
Vrije worp %
68,4% #28
Driepunters %
33,1% #20
Tweepunt %
54,1%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,42
Effectief veldgoalpercentage (eFG%)
52,6% #16
True shooting % (TS%)
55,6% #19
Offensieve rating
102,30 #29
Tempo
77,55 #7
Netto rating
-13,54 #30
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
134 22,3/wedstrijd #28
Defensieve rating
115,84 #27

Tegenstanders

Toegestane punten
539 89,8/wedstrijd #28
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
127 21,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
204 34,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
62 10,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
175 29,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
99 16,5/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
135 22,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
189 31,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
379 63,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
213 35,5/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
151 25,2/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
62 10,3/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
95 15,8/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
20 3,3/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
121 20,2/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
126 21,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
33 5,5/wedstrijd
Tegenstanders: Prestatie-index (PIR)
611 101,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
49,87 #28
Tegenstanders: Vrije worp %
73,33
Tegenstanders: Driepunters %
35,43 #19
Tegenstanders: Tweepunt %
62,25
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,33

PGE Basket Liga

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
85,6 totaal 428 #8
Toegestane punten
84,4 totaal 422 #12
Rebounds
32,8 totaal 164 #15
Assists
22,0 totaal 110 #3
Steals
10,4 totaal 52 #1
Blocks
2,4 totaal 12 #13
Balverlies
11,8 totaal 59 #6
Veldgoal %
48,9% #3
Alle statistieken

Algemeen

Punten
428 85,6/wedstrijd #8
Plus-min
6 1,2/wedstrijd #6
Tweepunters gemaakt
117 23,4/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
204 40,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
41 8,2/wedstrijd #13
Pogingen voor drie punten
119 23,8/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
71 14,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
104 20,8/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
158 31,6/wedstrijd
Veldgoalpogingen
323 64,6/wedstrijd
Rebounds
164 32,8/wedstrijd #15
Offensieve rebounds
41 8,2/wedstrijd #15
Balverlies
59 11,8/wedstrijd #6
Blocks
12 2,4/wedstrijd #13
Persoonlijke fouten
101 20,2/wedstrijd
Assists
110 22,0/wedstrijd #3
Steals
52 10,4/wedstrijd #1
Veldgoal %
48,9% #3
Vrije worp %
68,3% #13
Driepunters %
34,5% #8
Tweepunt %
57,4%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,86
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
123 24,6/wedstrijd #10

Tegenstanders

Toegestane punten
422 84,4/wedstrijd #12
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
99 19,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
183 36,6/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
50 10,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
131 26,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
74 14,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
116 23,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
149 29,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
314 62,8/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
169 33,8/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
126 25,2/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
43 8,6/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
77 15,4/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
16 3,2/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
94 18,8/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
112 22,4/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
39 7,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
47,45 #13
Tegenstanders: Vrije worp %
63,79
Tegenstanders: Driepunters %
38,17 #16
Tegenstanders: Tweepunt %
54,10
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,45

Selectie14

Bron: OrcaScore

C2

F4

G7

Overig1

Bron: OrcaScore