OrcaScore

Basketbal · Team

Phoenix Suns

  • Verenigde Staten
  • Footprint Centre, Phoenix
  • Jordan Ott
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
5–10
33% gewonnen
Selectie
19spelers
Gem. leeftijd 27,2
Toernooien
3
NBA

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

NBA

2026/2027 · Reguliere competitie
7 wedstrijden
Punten
113,9 totaal 797 #15
Toegestane punten
121,4 totaal 850 #26
Rebounds
38,6 totaal 270 #30
Assists
27,7 totaal 194 #7
Steals
9,4 totaal 66 #7
Blocks
5,1 totaal 36 #12
Balverlies
14,0 totaal 98 #7
Veldgoal %
47% #10
Alle statistieken

Algemeen

Punten
797 113,9/wedstrijd #15
Plus-min
-53 -7,6/wedstrijd #24
Tweepunters gemaakt
197 28,1/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
359 51,3/wedstrijd
Gescoorde driepunters
94 13,4/wedstrijd #21
Pogingen voor drie punten
260 37,1/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
121 17,3/wedstrijd
Vrije worp pogingen
155 22,1/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
291 41,6/wedstrijd
Veldgoalpogingen
619 88,4/wedstrijd
Rebounds
270 38,6/wedstrijd #30
Offensieve rebounds
80 11,4/wedstrijd #17
Balverlies
98 14,0/wedstrijd #7
Blocks
36 5,1/wedstrijd #12
Persoonlijke fouten
167 23,9/wedstrijd
Assists
194 27,7/wedstrijd #7
Steals
66 9,4/wedstrijd #7
Veldgoal %
47% #10
Vrije worp %
78,1% #13
Driepunters %
36,2% #11
Tweepunt %
54,9%
Double-doubles
3
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,98
Effectief veldgoalpercentage (eFG%)
54,6% #10
True shooting % (TS%)
58% #10
Offensieve rating
114,36 #12
Tempo
99,56 #19
Netto rating
-7,61 #24
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
190 27,1/wedstrijd #30
Defensieve rating
121,97 #29

Tegenstanders

Toegestane punten
850 121,4/wedstrijd #26
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
183 26,1/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
328 46,9/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
108 15,4/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
274 39,1/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
160 22,9/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
211 30,1/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
291 41,6/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
602 86,0/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
327 46,7/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
225 32,1/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
102 14,6/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
122 17,4/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
28 4,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
134 19,1/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
190 27,1/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
55 7,9/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
48,34 #26
Tegenstanders: Vrije worp %
75,83
Tegenstanders: Driepunters %
39,42 #29
Tegenstanders: Tweepunt %
55,79
Tegenstanders: Double-doubles
9 1,3/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,56

NBA Preseason

2026 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
109,0 totaal 545 #25
Toegestane punten
114,6 totaal 573 #15
Rebounds
42,2 totaal 211 #21
Assists
22,0 totaal 110 #29
Steals
12,0 totaal 60 #7
Blocks
4,6 totaal 23 #21
Balverlies
20,6 totaal 103 #26
Veldgoal %
45,3% #18
Alle statistieken

Algemeen

Punten
545 109,0/wedstrijd #25
Plus-min
-28 -5,6/wedstrijd #23
Tweepunters gemaakt
139 27,8/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
258 51,6/wedstrijd
Gescoorde driepunters
60 12,0/wedstrijd #15
Pogingen voor drie punten
181 36,2/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
87 17,4/wedstrijd
Vrije worp pogingen
124 24,8/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
199 39,8/wedstrijd
Veldgoalpogingen
439 87,8/wedstrijd
Rebounds
211 42,2/wedstrijd #21
Offensieve rebounds
66 13,2/wedstrijd #13
Balverlies
103 20,6/wedstrijd #26
Blocks
23 4,6/wedstrijd #21
Persoonlijke fouten
139 27,8/wedstrijd
Assists
110 22,0/wedstrijd #29
Steals
60 12,0/wedstrijd #7
Veldgoal %
45,3% #18
Vrije worp %
70,2% #27
Driepunters %
33,1% #24
Tweepunt %
53,9%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,07
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
145 29,0/wedstrijd #26

Tegenstanders

Toegestane punten
573 114,6/wedstrijd #15
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
129 25,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
238 47,6/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
62 12,4/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
168 33,6/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
129 25,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
160 32,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
191 38,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
406 81,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
212 42,4/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
152 30,4/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
60 12,0/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
99 19,8/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
34 6,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
114 22,8/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
125 25,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
59 11,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
47,04 #25
Tegenstanders: Vrije worp %
80,62
Tegenstanders: Driepunters %
36,90 #21
Tegenstanders: Tweepunt %
54,20
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,26

Selectie19

Bron: OrcaScore

C3

F6

G7

GF2

Overig1

Bron: OrcaScore