OrcaScore

Basketbal · Team

Patrioti Levice

  • Slowakije
  • Levice Sports hall, Levice
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
11–4
73% gewonnen
Selectie
21spelers
Gem. leeftijd 25,4
Toernooien
3
Europe Cup

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Europe Cup

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
73,2 totaal 366 #43
Toegestane punten
79,6 totaal 398 #17
Rebounds
36,8 totaal 184 #28
Assists
14,2 totaal 71 #48
Steals
8,6 totaal 43 #15
Blocks
2,6 totaal 13 #28
Balverlies
11,6 totaal 58 #10
Veldgoal %
39,3% #48
Alle statistieken

Algemeen

Punten
366 73,2/wedstrijd #43
Plus-min
-32 -6,4/wedstrijd #37
Tweepunters gemaakt
89 17,8/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
194 38,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
41 8,2/wedstrijd #36
Pogingen voor drie punten
137 27,4/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
65 13,0/wedstrijd
Vrije worp pogingen
87 17,4/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
130 26,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
331 66,2/wedstrijd
Rebounds
184 36,8/wedstrijd #28
Offensieve rebounds
55 11,0/wedstrijd #29
Balverlies
58 11,6/wedstrijd #10
Blocks
13 2,6/wedstrijd #28
Persoonlijke fouten
88 17,6/wedstrijd
Assists
71 14,2/wedstrijd #48
Steals
43 8,6/wedstrijd #15
Veldgoal %
39,3% #48
Vrije worp %
74,7% #18
Driepunters %
29,9% #35
Tweepunt %
45,9%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,22
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
129 25,8/wedstrijd #29

Tegenstanders

Toegestane punten
398 79,6/wedstrijd #17
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
101 20,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
174 34,8/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
45 9,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
154 30,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
61 12,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
85 17,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
146 29,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
328 65,6/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
195 39,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
142 28,4/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
53 10,6/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
70 14,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
15 3,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
99 19,8/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
104 20,8/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
37 7,4/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
44,51 #23
Tegenstanders: Vrije worp %
71,76
Tegenstanders: Driepunters %
29,22 #12
Tegenstanders: Tweepunt %
58,05
Tegenstanders: Double-doubles
3 0,6/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,49

Champions League

26/27 · Totaal
1 wedstrijd
Punten
87,0 totaal 87 #17
Toegestane punten
90,0 totaal 90 #39
Rebounds
44,0 totaal 44 #3
Assists
16,0 totaal 16 #43
Steals
6,0 totaal 6 #43
Blocks
2,0 totaal 2 #37
Balverlies
18,0 totaal 18 #52
Veldgoal %
44,3% #36
Alle statistieken

Algemeen

Punten
87 87,0/wedstrijd #17
Plus-min
-3 -3,0/wedstrijd #30
Tweepunters gemaakt
16 16,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
33 33,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
11 11,0/wedstrijd #47
Pogingen voor drie punten
28 28,0/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
22 22,0/wedstrijd
Vrije worp pogingen
31 31,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
27 27,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
61 61,0/wedstrijd
Rebounds
44 44,0/wedstrijd #3
Offensieve rebounds
12 12,0/wedstrijd #22
Balverlies
18 18,0/wedstrijd #52
Blocks
2 2,0/wedstrijd #37
Persoonlijke fouten
25 25,0/wedstrijd
Assists
16 16,0/wedstrijd #43
Steals
6 6,0/wedstrijd #43
Veldgoal %
44,3% #36
Vrije worp %
71% #28
Driepunters %
39,3% #11
Tweepunt %
48,5%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
0,89
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
32 32,0/wedstrijd #2

Tegenstanders

Toegestane punten
90 90,0/wedstrijd #39
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
20 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
41 41,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
8 8,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
26 26,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
26 26,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
31 31,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
28 28,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
67 67,0/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
33 33,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
24 24,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
9 9,0/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
10 10,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
23 23,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
15 15,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
7 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
41,79 #10
Tegenstanders: Vrije worp %
83,87
Tegenstanders: Driepunters %
30,77 #12
Tegenstanders: Tweepunt %
48,78
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,50

Tipos SBL

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
93,2 totaal 466 #2
Toegestane punten
77,6 totaal 388 #3
Rebounds
40,2 totaal 201 #5
Assists
20,0 totaal 100 #4
Steals
9,0 totaal 45 #3
Blocks
2,4 totaal 12 #11
Balverlies
12,6 totaal 63 #5
Veldgoal %
49,3% #2
Alle statistieken

Algemeen

Punten
466 93,2/wedstrijd #2
Plus-min
78 15,6/wedstrijd #3
Tweepunters gemaakt
117 23,4/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
205 41,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
52 10,4/wedstrijd #5
Pogingen voor drie punten
138 27,6/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
76 15,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
117 23,4/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
169 33,8/wedstrijd
Veldgoalpogingen
343 68,6/wedstrijd
Rebounds
201 40,2/wedstrijd #5
Offensieve rebounds
59 11,8/wedstrijd #10
Balverlies
63 12,6/wedstrijd #5
Blocks
12 2,4/wedstrijd #11
Persoonlijke fouten
84 16,8/wedstrijd
Assists
100 20,0/wedstrijd #4
Steals
45 9,0/wedstrijd #3
Veldgoal %
49,3% #2
Vrije worp %
65% #10
Driepunters %
37,7% #3
Tweepunt %
57,1%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,59
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
142 28,4/wedstrijd #2

Tegenstanders

Toegestane punten
388 77,6/wedstrijd #3
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
108 21,6/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
206 41,2/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
41 8,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
147 29,4/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
49 9,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
64 12,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
149 29,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
353 70,6/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
180 36,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
123 24,6/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
57 11,4/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
73 14,6/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
25 5,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
103 20,6/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
69 13,8/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
36 7,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
42,21 #3
Tegenstanders: Vrije worp %
76,56
Tegenstanders: Driepunters %
27,89 #2
Tegenstanders: Tweepunt %
52,43
Tegenstanders: Double-doubles
2 0,4/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,95

Selectie21

Bron: OrcaScore

C2

F9

G10

Bron: OrcaScore