OrcaScore

Basketbal · Team

PAOK BC

  • Griekenland
  • P.A.O.K. Sports Arena, Thessaloniki
  • Soulis Markopoulos
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
11–4
73% gewonnen
Selectie
18spelers
Gem. leeftijd 28,7
Toernooien
4
Stoiximan GBL

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Stoiximan GBL

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
78,0 totaal 390 #7
Toegestane punten
71,4 totaal 357 #4
Rebounds
36,0 totaal 180 #10
Assists
15,0 totaal 75 #10
Steals
6,0 totaal 30 #14
Blocks
2,8 totaal 14 #7
Balverlies
11,4 totaal 57 #4
Veldgoal %
42,5% #10
Alle statistieken

Algemeen

Punten
390 78,0/wedstrijd #7
Plus-min
33 6,6/wedstrijd #4
Tweepunters gemaakt
76 15,2/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
149 29,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
46 9,2/wedstrijd #6
Pogingen voor drie punten
138 27,6/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
100 20,0/wedstrijd
Vrije worp pogingen
136 27,2/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
122 24,4/wedstrijd
Veldgoalpogingen
287 57,4/wedstrijd
Rebounds
180 36,0/wedstrijd #10
Offensieve rebounds
59 11,8/wedstrijd #3
Balverlies
57 11,4/wedstrijd #4
Blocks
14 2,8/wedstrijd #7
Persoonlijke fouten
114 22,8/wedstrijd
Assists
75 15,0/wedstrijd #10
Steals
30 6,0/wedstrijd #14
Veldgoal %
42,5% #10
Vrije worp %
73,5% #5
Driepunters %
33,3% #8
Tweepunt %
51%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,32
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
116 23,2/wedstrijd #11

Tegenstanders

Toegestane punten
357 71,4/wedstrijd #4
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
87 17,4/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
171 34,2/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
37 7,4/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
111 22,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
72 14,4/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
96 19,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
124 24,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
282 56,4/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
139 27,8/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
100 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
39 7,8/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
59 11,8/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
15 3,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
125 25,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
72 14,4/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
35 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
43,97 #6
Tegenstanders: Vrije worp %
75 15,0/wedstrijd
Tegenstanders: Driepunters %
33,33 #6
Tegenstanders: Tweepunt %
50,88
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,22

Eurocup

26/27 · Reguliere competitie
6 wedstrijden
Punten
89,2 totaal 535 #6
Toegestane punten
86,3 totaal 518 #22
Rebounds
33,0 totaal 198 #29
Assists
17,0 totaal 102 #20
Steals
8,3 totaal 50 #7
Blocks
3,2 totaal 19 #7
Balverlies
12,3 totaal 74 #8
Veldgoal %
49,7% #6
Alle statistieken

Algemeen

Punten
535 89,2/wedstrijd #6
Plus-min
17 2,8/wedstrijd #12
Tweepunters gemaakt
131 21,8/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
209 34,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
55 9,2/wedstrijd #14
Pogingen voor drie punten
165 27,5/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
108 18,0/wedstrijd
Vrije worp pogingen
143 23,8/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
186 31,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
374 62,3/wedstrijd
Rebounds
198 33,0/wedstrijd #29
Offensieve rebounds
62 10,3/wedstrijd #26
Balverlies
74 12,3/wedstrijd #8
Blocks
19 3,2/wedstrijd #7
Persoonlijke fouten
147 24,5/wedstrijd
Assists
102 17,0/wedstrijd #20
Steals
50 8,3/wedstrijd #7
Prestatie-index (PIR)
566 94,3/wedstrijd
Veldgoal %
49,7% #6
Vrije worp %
75,5% #13
Driepunters %
33,3% #17
Tweepunt %
62,7%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,38
Effectief veldgoalpercentage (eFG%)
57,1% #5
True shooting % (TS%)
61,2% #5
Offensieve rating
117,66 #5
Tempo
75,78 #19
Netto rating
3,74 #12
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
136 22,7/wedstrijd #26
Defensieve rating
113,92 #24

Tegenstanders

Toegestane punten
518 86,3/wedstrijd #22
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
133 22,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
233 38,8/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
50 8,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
127 21,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
102 17,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
142 23,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
183 30,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
360 60,0/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
168 28,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
121 20,2/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
47 7,8/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
86 14,3/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
11 1,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
135 22,5/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
103 17,2/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
38 6,3/wedstrijd
Tegenstanders: Prestatie-index (PIR)
524 87,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
50,83 #32
Tegenstanders: Vrije worp %
71,83
Tegenstanders: Driepunters %
39,37 #31
Tegenstanders: Tweepunt %
57,08
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,20

Selectie18

Bron: OrcaScore

C4

F6

G8

Bron: OrcaScore