OrcaScore

Basketbal · Team

Maxima Roma

  • PalaLottomatica, Rome
  • Matteo Cotelli
Vorm
Laatste 5
Laatste 12 wedstrijden
6–6
50% gewonnen
Selectie
14spelers
Gem. leeftijd 28,4
Toernooien
3
Eurocup

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden12

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Lega A Basket

26/27 · Reguliere competitie
6 wedstrijden
Punten
86,3 totaal 518 #10
Toegestane punten
83,2 totaal 499 #4
Rebounds
35,7 totaal 214 #8
Assists
17,2 totaal 103 #11
Steals
6,2 totaal 37 #9
Blocks
0,8 totaal 5 #16
Balverlies
11,2 totaal 67 #5
Veldgoal %
43,7% #12
Alle statistieken

Algemeen

Punten
518 86,3/wedstrijd #10
Plus-min
19 3,2/wedstrijd #7
Tweepunters gemaakt
101 16,8/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
212 35,3/wedstrijd
Gescoorde driepunters
63 10,5/wedstrijd #6
Pogingen voor drie punten
163 27,2/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
127 21,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
162 27,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
164 27,3/wedstrijd
Veldgoalpogingen
375 62,5/wedstrijd
Rebounds
214 35,7/wedstrijd #8
Offensieve rebounds
61 10,2/wedstrijd #11
Balverlies
67 11,2/wedstrijd #5
Blocks
5 0,8/wedstrijd #16
Persoonlijke fouten
136 22,7/wedstrijd
Assists
103 17,2/wedstrijd #11
Steals
37 6,2/wedstrijd #9
Veldgoal %
43,7% #12
Vrije worp %
78,4% #6
Driepunters %
38,7% #4
Tweepunt %
47,6%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,54
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
153 25,5/wedstrijd #4

Tegenstanders

Toegestane punten
499 83,2/wedstrijd #4
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
119 19,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
213 35,5/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
50 8,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
184 30,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
111 18,5/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
137 22,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
169 28,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
397 66,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
217 36,2/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
153 25,5/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
64 10,7/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
72 12,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
11 1,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
156 26,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
110 18,3/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
22 3,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
42,57 #2
Tegenstanders: Vrije worp %
81,02
Tegenstanders: Driepunters %
27,17 #2
Tegenstanders: Tweepunt %
55,87
Tegenstanders: Double-doubles
2 0,3/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,53

Eurocup

26/27 · Reguliere competitie
5 wedstrijden
Punten
84,0 totaal 420 #15
Toegestane punten
84,0 totaal 420 #18
Rebounds
37,2 totaal 186 #14
Assists
19,8 totaal 99 #9
Steals
7,2 totaal 36 #16
Blocks
1,6 totaal 8 #31
Balverlies
15,2 totaal 76 #26
Veldgoal %
46,4% #15
Alle statistieken

Algemeen

Punten
420 84,0/wedstrijd #15
Plus-min
0 0,0/wedstrijd #15
Tweepunters gemaakt
98 19,6/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
190 38,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
52 10,4/wedstrijd #9
Pogingen voor drie punten
133 26,6/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
68 13,6/wedstrijd
Vrije worp pogingen
89 17,8/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
150 30,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
323 64,6/wedstrijd
Rebounds
186 37,2/wedstrijd #14
Offensieve rebounds
53 10,6/wedstrijd #23
Balverlies
76 15,2/wedstrijd #26
Blocks
8 1,6/wedstrijd #31
Persoonlijke fouten
104 20,8/wedstrijd
Assists
99 19,8/wedstrijd #9
Steals
36 7,2/wedstrijd #16
Prestatie-index (PIR)
460 92,0/wedstrijd
Veldgoal %
46,4% #15
Vrije worp %
76,4% #13
Driepunters %
39,1% #6
Tweepunt %
51,6%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,30
Effectief veldgoalpercentage (eFG%)
54,5% #14
True shooting % (TS%)
58% #15
Offensieve rating
110,58 #17
Tempo
75,96 #17
Netto rating
0,00 #15
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
133 26,6/wedstrijd #7
Defensieve rating
110,58 #15

Tegenstanders

Toegestane punten
420 84,0/wedstrijd #18
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
106 21,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
193 38,6/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
49 9,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
139 27,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
61 12,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
79 15,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
155 31,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
332 66,4/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
156 31,2/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
115 23,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
41 8,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
59 11,8/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
7 1,4/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
106 21,2/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
102 20,4/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
46 9,2/wedstrijd
Tegenstanders: Prestatie-index (PIR)
466 93,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
46,69 #20
Tegenstanders: Vrije worp %
77,22
Tegenstanders: Driepunters %
35,25 #17
Tegenstanders: Tweepunt %
54,92
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,73

Selectie14

Bron: OrcaScore

C2

CF1

F4

FC1

G6

Bron: OrcaScore