OrcaScore

Basketbal · Team

Limoges CSP

  • Frankrijk
  • Palais des Sports de Beaublanc, Limoges
  • Arnaud Tessier
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
6–9
40% gewonnen
Selectie
29spelers
Gem. leeftijd 28,8
Toernooien
3
LNB Élite

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

LNB Élite

26/27 · Totaal
6 wedstrijden
Punten
87,7 totaal 526 #8
Toegestane punten
91,0 totaal 546 #15
Rebounds
35,0 totaal 210 #9
Assists
19,5 totaal 117 #1
Steals
5,0 totaal 30 #15
Blocks
1,2 totaal 7 #14
Balverlies
8,3 totaal 50 #2
Veldgoal %
48,7% #4
Alle statistieken

Algemeen

Punten
526 87,7/wedstrijd #8
Plus-min
-20 -3,3/wedstrijd #9
Tweepunters gemaakt
120 20,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
200 33,3/wedstrijd
Gescoorde driepunters
43 7,2/wedstrijd #13
Pogingen voor drie punten
135 22,5/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
68 11,3/wedstrijd
Vrije worp pogingen
87 14,5/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
163 27,2/wedstrijd
Veldgoalpogingen
335 55,8/wedstrijd
Rebounds
210 35,0/wedstrijd #9
Offensieve rebounds
44 7,3/wedstrijd #14
Balverlies
50 8,3/wedstrijd #2
Blocks
7 1,2/wedstrijd #14
Persoonlijke fouten
117 19,5/wedstrijd
Assists
117 19,5/wedstrijd #1
Steals
30 5,0/wedstrijd #15
Veldgoal %
48,7% #4
Vrije worp %
78,2% #3
Driepunters %
31,9% #13
Tweepunt %
60%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
2,34
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
130 21,7/wedstrijd #5

Tegenstanders

Toegestane punten
546 91,0/wedstrijd #15
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
112 18,7/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
199 33,2/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
42 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
134 22,3/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
95 15,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
132 22,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
154 25,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
333 55,5/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
181 30,2/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
130 21,7/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
51 8,5/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
55 9,2/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
11 1,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
108 18,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
99 16,5/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
19 3,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
46,25 #12
Tegenstanders: Vrije worp %
71,97
Tegenstanders: Driepunters %
31,34 #4
Tegenstanders: Tweepunt %
56,28
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,80

French Basketball Cup

26/27 · Totaal
2 wedstrijden
Punten
86,5 totaal 173 #12
Toegestane punten
89,0 totaal 178 #40
Rebounds
39,0 totaal 78 #12
Assists
23,0 totaal 46 #7
Steals
8,5 totaal 17 #20
Blocks
2,5 totaal 5 #12
Balverlies
12,5 totaal 25 #14
Veldgoal %
48,9% #11
Alle statistieken

Algemeen

Punten
173 86,5/wedstrijd #12
Plus-min
-5 -2,5/wedstrijd #27
Tweepunters gemaakt
49 24,5/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
86 43,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
17 8,5/wedstrijd #13
Pogingen voor drie punten
49 24,5/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
24 12,0/wedstrijd
Vrije worp pogingen
39 19,5/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
66 33,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
135 67,5/wedstrijd
Rebounds
78 39,0/wedstrijd #12
Offensieve rebounds
30 15,0/wedstrijd #7
Balverlies
25 12,5/wedstrijd #14
Blocks
5 2,5/wedstrijd #12
Persoonlijke fouten
41 20,5/wedstrijd
Assists
46 23,0/wedstrijd #7
Steals
17 8,5/wedstrijd #20
Veldgoal %
48,9% #11
Vrije worp %
61,5% #47
Driepunters %
34,7% #18
Tweepunt %
57%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,84
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
48 24,0/wedstrijd #22

Tegenstanders

Toegestane punten
178 89,0/wedstrijd #40
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
40 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
70 35,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
20 10,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
50 25,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
38 19,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
52 26,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
60 30,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
120 60,0/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
58 29,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
41 20,5/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
17 8,5/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
27 13,5/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
5 2,5/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
45 22,5/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
39 19,5/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
14 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
50 25,0/wedstrijd #41
Tegenstanders: Vrije worp %
73,08
Tegenstanders: Driepunters %
40 20,0/wedstrijd #39
Tegenstanders: Tweepunt %
57,14
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,44

Selectie29

Bron: OrcaScore

C3

F8

G17

Overig1

Bron: OrcaScore