OrcaScore

Basketbal · Team

Élan Chalon

  • Frankrijk
  • Le Colisee, Chalon-sur-Saone
  • Elric Delord
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
10–5
67% gewonnen
Selectie
27spelers
Gem. leeftijd 23,7
Toernooien
2
LNB Élite

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

LNB Élite

26/27 · Totaal
6 wedstrijden
Punten
95,2 totaal 571 #3
Toegestane punten
83,8 totaal 503 #5
Rebounds
39,0 totaal 234 #4
Assists
23,0 totaal 138 #2
Steals
8,8 totaal 53 #2
Blocks
1,2 totaal 7 #16
Balverlies
14,0 totaal 84 #10
Veldgoal %
49,9% #3
Alle statistieken

Algemeen

Punten
571 95,2/wedstrijd #3
Plus-min
68 11,3/wedstrijd #1
Tweepunters gemaakt
157 26,2/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
257 42,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
50 8,3/wedstrijd #14
Pogingen voor drie punten
158 26,3/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
103 17,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
134 22,3/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
207 34,5/wedstrijd
Veldgoalpogingen
415 69,2/wedstrijd
Rebounds
234 39,0/wedstrijd #4
Offensieve rebounds
81 13,5/wedstrijd #5
Balverlies
84 14,0/wedstrijd #10
Blocks
7 1,2/wedstrijd #16
Persoonlijke fouten
142 23,7/wedstrijd
Assists
138 23,0/wedstrijd #2
Steals
53 8,8/wedstrijd #2
Veldgoal %
49,9% #3
Vrije worp %
76,9% #4
Driepunters %
31,6% #12
Tweepunt %
61,1%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,64
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
153 25,5/wedstrijd #6

Tegenstanders

Toegestane punten
503 83,8/wedstrijd #5
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
121 20,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
224 37,3/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
50 8,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
167 27,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
111 18,5/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
140 23,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
171 28,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
391 65,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
178 29,7/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
118 19,7/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
60 10,0/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
96 16,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
16 2,7/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
142 23,7/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
120 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
36 6,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
43,73 #2
Tegenstanders: Vrije worp %
79,29
Tegenstanders: Driepunters %
29,94 #1
Tegenstanders: Tweepunt %
54,02
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,25

Europe Cup

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
83,0 totaal 415 #24
Toegestane punten
72,6 totaal 363 #5
Rebounds
40,4 totaal 202 #10
Assists
22,2 totaal 111 #6
Steals
8,6 totaal 43 #13
Blocks
4,0 totaal 20 #4
Balverlies
15,2 totaal 76 #37
Veldgoal %
43,8% #28
Alle statistieken

Algemeen

Punten
415 83,0/wedstrijd #24
Plus-min
52 10,4/wedstrijd #8
Tweepunters gemaakt
104 20,8/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
198 39,6/wedstrijd
Gescoorde driepunters
42 8,4/wedstrijd #31
Pogingen voor drie punten
135 27,0/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
81 16,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
116 23,2/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
146 29,2/wedstrijd
Veldgoalpogingen
333 66,6/wedstrijd
Rebounds
202 40,4/wedstrijd #10
Offensieve rebounds
63 12,6/wedstrijd #13
Balverlies
76 15,2/wedstrijd #37
Blocks
20 4,0/wedstrijd #4
Persoonlijke fouten
109 21,8/wedstrijd
Assists
111 22,2/wedstrijd #6
Steals
43 8,6/wedstrijd #13
Veldgoal %
43,8% #28
Vrije worp %
69,8% #31
Driepunters %
31,1% #31
Tweepunt %
52,5%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,46
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
139 27,8/wedstrijd #12

Tegenstanders

Toegestane punten
363 72,6/wedstrijd #5
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
90 18,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
182 36,4/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
35 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
125 25,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
78 15,6/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
114 22,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
125 25,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
307 61,4/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
164 32,8/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
123 24,6/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
41 8,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
95 19,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
16 3,2/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
113 22,6/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
84 16,8/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
45 9,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
40,72 #5
Tegenstanders: Vrije worp %
68,42
Tegenstanders: Driepunters %
28 5,6/wedstrijd #10
Tegenstanders: Tweepunt %
49,45
Tegenstanders: Double-doubles
2 0,4/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,88

Selectie27

Bron: OrcaScore

C4

F9

G12

GF1

Overig1

Bron: OrcaScore