OrcaScore

Basketbal · Team

CSM Oradea

  • Roemenië
  • Arena Antonio Alexe, Oradea
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
8–7
53% gewonnen
Selectie
14spelers
Gem. leeftijd 28,4
Toernooien
3
LNBM BCR

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

LNBM BCR

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
88,6 totaal 443 #7
Toegestane punten
84,4 totaal 422 #5
Rebounds
38,6 totaal 193 #2
Assists
16,2 totaal 81 #11
Steals
6,8 totaal 34 #7
Blocks
2,2 totaal 11 #9
Balverlies
12,4 totaal 62 #8
Veldgoal %
45,1% #10
Alle statistieken

Algemeen

Punten
443 88,6/wedstrijd #7
Plus-min
21 4,2/wedstrijd #5
Tweepunters gemaakt
112 22,4/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
195 39,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
41 8,2/wedstrijd #5
Pogingen voor drie punten
144 28,8/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
96 19,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
113 22,6/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
153 30,6/wedstrijd
Veldgoalpogingen
339 67,8/wedstrijd
Rebounds
193 38,6/wedstrijd #2
Offensieve rebounds
63 12,6/wedstrijd #1
Balverlies
62 12,4/wedstrijd #8
Blocks
11 2,2/wedstrijd #9
Persoonlijke fouten
100 20,0/wedstrijd
Assists
81 16,2/wedstrijd #11
Steals
34 6,8/wedstrijd #7
Veldgoal %
45,1% #10
Vrije worp %
85% #1
Driepunters %
28,5% #13
Tweepunt %
57,4%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,31
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
104 20,8/wedstrijd #13

Tegenstanders

Toegestane punten
422 84,4/wedstrijd #5
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
124 24,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
212 42,4/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
35 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
103 20,6/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
69 13,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
100 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
159 31,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
315 63,0/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
133 26,6/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
97 19,4/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
36 7,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
67 13,4/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
9 1,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
110 22,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
98 19,6/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
40 8,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
50,48 #10
Tegenstanders: Vrije worp %
69 13,8/wedstrijd
Tegenstanders: Driepunters %
33,98 #9
Tegenstanders: Tweepunt %
58,49
Tegenstanders: Double-doubles
2 0,4/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,46

Europe Cup

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
86,4 totaal 432 #13
Toegestane punten
80,4 totaal 402 #21
Rebounds
39,8 totaal 199 #13
Assists
19,4 totaal 97 #22
Steals
6,4 totaal 32 #46
Blocks
2,0 totaal 10 #36
Balverlies
11,6 totaal 58 #9
Veldgoal %
47,6% #15
Alle statistieken

Algemeen

Punten
432 86,4/wedstrijd #13
Plus-min
30 6,0/wedstrijd #17
Tweepunters gemaakt
116 23,2/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
211 42,2/wedstrijd
Gescoorde driepunters
49 9,8/wedstrijd #17
Pogingen voor drie punten
136 27,2/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
53 10,6/wedstrijd
Vrije worp pogingen
77 15,4/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
165 33,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
347 69,4/wedstrijd
Rebounds
199 39,8/wedstrijd #13
Offensieve rebounds
70 14,0/wedstrijd #5
Balverlies
58 11,6/wedstrijd #9
Blocks
10 2,0/wedstrijd #36
Persoonlijke fouten
101 20,2/wedstrijd
Assists
97 19,4/wedstrijd #22
Steals
32 6,4/wedstrijd #46
Veldgoal %
47,6% #15
Vrije worp %
68,8% #38
Driepunters %
36% #10
Tweepunt %
55%
Double-doubles
3
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,67
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
129 25,8/wedstrijd #28

Tegenstanders

Toegestane punten
402 80,4/wedstrijd #21
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
99 19,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
188 37,6/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
44 8,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
121 24,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
72 14,4/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
91 18,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
143 28,6/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
309 61,8/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
134 26,8/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
105 21,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
29 5,8/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
51 10,2/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
14 2,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
90 18,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
90 18,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
37 7,4/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
46,28 #34
Tegenstanders: Vrije worp %
79,12
Tegenstanders: Driepunters %
36,36 #41
Tegenstanders: Tweepunt %
52,66
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,76

Champions League

26/27 · Totaal
3 wedstrijden
Punten
94,7 totaal 284 #8
Toegestane punten
87,3 totaal 262 #28
Rebounds
36,0 totaal 108 #26
Assists
22,0 totaal 66 #7
Steals
8,0 totaal 24 #20
Blocks
1,7 totaal 5 #44
Balverlies
10,3 totaal 31 #13
Veldgoal %
44,7% #34
Alle statistieken

Algemeen

Punten
284 94,7/wedstrijd #8
Plus-min
22 7,3/wedstrijd #10
Tweepunters gemaakt
56 18,7/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
107 35,7/wedstrijd
Gescoorde driepunters
40 13,3/wedstrijd #6
Pogingen voor drie punten
108 36,0/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
52 17,3/wedstrijd
Vrije worp pogingen
79 26,3/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
96 32,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
215 71,7/wedstrijd
Rebounds
108 36,0/wedstrijd #26
Offensieve rebounds
46 15,3/wedstrijd #6
Balverlies
31 10,3/wedstrijd #13
Blocks
5 1,7/wedstrijd #44
Persoonlijke fouten
63 21,0/wedstrijd
Assists
66 22,0/wedstrijd #7
Steals
24 8,0/wedstrijd #20
Veldgoal %
44,7% #34
Vrije worp %
65,8% #45
Driepunters %
37% #23
Tweepunt %
52,3%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
2,13
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
62 20,7/wedstrijd #47

Tegenstanders

Toegestane punten
262 87,3/wedstrijd #28
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
61 20,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
115 38,3/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
25 8,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
73 24,3/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
65 21,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
79 26,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
86 28,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
188 62,7/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
101 33,7/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
70 23,3/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
31 10,3/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
47 15,7/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
8 2,7/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
63 21,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
45 15,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
18 6,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
45,74 #28
Tegenstanders: Vrije worp %
82,28
Tegenstanders: Driepunters %
34,25 #20
Tegenstanders: Tweepunt %
53,04
Tegenstanders: Double-doubles
2 0,7/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,96

Selectie14

Bron: OrcaScore

C2

F5

FG1

G6

Bron: OrcaScore