OrcaScore

Basketbal · Team

BV Chemnitz 99

  • Duitsland
  • Messe Chemnitz, Chemnitz
  • Rodrigo Pastore
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
8–7
53% gewonnen
Selectie
16spelers
Gem. leeftijd 25,6
Toernooien
3
Germany BBL

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Germany BBL

26/27 · Totaal
7 wedstrijden
Punten
86,7 totaal 607 #9
Toegestane punten
88,7 totaal 621 #14
Rebounds
36,4 totaal 255 #10
Assists
18,4 totaal 129 #6
Steals
8,6 totaal 60 #6
Blocks
2,9 totaal 20 #8
Balverlies
16,6 totaal 116 #18
Veldgoal %
47,7% #5
Alle statistieken

Algemeen

Punten
607 86,7/wedstrijd #9
Plus-min
-14 -2,0/wedstrijd #11
Tweepunters gemaakt
175 25,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
288 41,1/wedstrijd
Gescoorde driepunters
55 7,9/wedstrijd #15
Pogingen voor drie punten
194 27,7/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
92 13,1/wedstrijd
Vrije worp pogingen
128 18,3/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
230 32,9/wedstrijd
Veldgoalpogingen
482 68,9/wedstrijd
Rebounds
255 36,4/wedstrijd #10
Offensieve rebounds
85 12,1/wedstrijd #11
Balverlies
116 16,6/wedstrijd #18
Blocks
20 2,9/wedstrijd #8
Persoonlijke fouten
153 21,9/wedstrijd
Assists
129 18,4/wedstrijd #6
Steals
60 8,6/wedstrijd #6
Veldgoal %
47,7% #5
Vrije worp %
71,9% #12
Driepunters %
28,4% #17
Tweepunt %
60,8%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,11
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
170 24,3/wedstrijd #9

Tegenstanders

Toegestane punten
621 88,7/wedstrijd #14
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
176 25,1/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
300 42,9/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
59 8,4/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
208 29,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
92 13,1/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
127 18,1/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
235 33,6/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
508 72,6/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
261 37,3/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
167 23,9/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
95 13,6/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
104 14,9/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
17 2,4/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
156 22,3/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
123 17,6/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
64 9,1/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
46,26 #9
Tegenstanders: Vrije worp %
72,44
Tegenstanders: Driepunters %
28,37 #2
Tegenstanders: Tweepunt %
58,67
Tegenstanders: Double-doubles
3 0,4/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,18

BBL-Pokal

26/27 · Totaal
2 wedstrijden
Punten
89,5 totaal 179 #5
Toegestane punten
72,5 totaal 145 #7
Rebounds
17,0 totaal 34 #16
Assists
5,0 totaal 10 #5
Steals
6,0 totaal 12 #2
Blocks
1,5 totaal 3 #4
Balverlies
9,0 totaal 18 #18
Veldgoal %
43,3% #4
Alle statistieken

Algemeen

Punten
179 89,5/wedstrijd #5
Plus-min
34 17,0/wedstrijd #3
Tweepunters gemaakt
18 9,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
29 14,5/wedstrijd
Gescoorde driepunters
8 4,0/wedstrijd #3
Pogingen voor drie punten
31 15,5/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
17 8,5/wedstrijd
Vrije worp pogingen
25 12,5/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
26 13,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
60 30,0/wedstrijd
Rebounds
34 17,0/wedstrijd #16
Offensieve rebounds
8 4,0/wedstrijd #12
Balverlies
18 9,0/wedstrijd #18
Blocks
3 1,5/wedstrijd #4
Persoonlijke fouten
19 9,5/wedstrijd
Assists
10 5,0/wedstrijd #5
Steals
12 6,0/wedstrijd #2
Veldgoal %
43,3% #4
Vrije worp %
68% #20
Driepunters %
25,8% #7
Tweepunt %
62,1%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
0,56
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
26 13,0/wedstrijd #8

Tegenstanders

Toegestane punten
145 72,5/wedstrijd #7
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
14 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
33 16,5/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
9 4,5/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
26 13,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
15 7,5/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
18 9,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
23 11,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
59 29,5/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
32 16,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
24 12,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
8 4,0/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
19 9,5/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
2 1,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
23 11,5/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
14 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
10 5,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
38,98 #4
Tegenstanders: Vrije worp %
83,33
Tegenstanders: Driepunters %
34,62 #9
Tegenstanders: Tweepunt %
42,42
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,74

Eurocup

26/27 · Reguliere competitie
6 wedstrijden
Punten
87,5 totaal 525 #13
Toegestane punten
81,0 totaal 486 #12
Rebounds
38,0 totaal 228 #12
Assists
18,8 totaal 113 #11
Steals
7,2 totaal 43 #15
Blocks
2,2 totaal 13 #23
Balverlies
14,3 totaal 86 #25
Veldgoal %
44,1% #22
Alle statistieken

Algemeen

Punten
525 87,5/wedstrijd #13
Plus-min
39 6,5/wedstrijd #8
Tweepunters gemaakt
115 19,2/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
222 37,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
64 10,7/wedstrijd #6
Pogingen voor drie punten
184 30,7/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
103 17,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
126 21,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
179 29,8/wedstrijd
Veldgoalpogingen
406 67,7/wedstrijd
Rebounds
228 38,0/wedstrijd #12
Offensieve rebounds
82 13,7/wedstrijd #5
Balverlies
86 14,3/wedstrijd #25
Blocks
13 2,2/wedstrijd #23
Persoonlijke fouten
134 22,3/wedstrijd
Assists
113 18,8/wedstrijd #11
Steals
43 7,2/wedstrijd #15
Prestatie-index (PIR)
528 88,0/wedstrijd
Veldgoal %
44,1% #22
Vrije worp %
81,7% #3
Driepunters %
34,8% #13
Tweepunt %
51,8%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,31
Effectief veldgoalpercentage (eFG%)
52% #19
True shooting % (TS%)
56,9% #16
Offensieve rating
112,98 #12
Tempo
77,45 #9
Netto rating
8,40 #9
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
146 24,3/wedstrijd #21
Defensieve rating
104,58 #6

Tegenstanders

Toegestane punten
486 81,0/wedstrijd #12
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
119 19,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
236 39,3/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
48 8,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
143 23,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
104 17,3/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
142 23,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
167 27,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
379 63,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
190 31,7/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
135 22,5/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
55 9,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
93 15,5/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
14 2,3/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
127 21,2/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
101 16,8/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
47 7,8/wedstrijd
Tegenstanders: Prestatie-index (PIR)
488 81,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
44,06 #8
Tegenstanders: Vrije worp %
73,24
Tegenstanders: Driepunters %
33,57 #13
Tegenstanders: Tweepunt %
50,42
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,09

Selectie16

Bron: OrcaScore

C2

F8

G6

Bron: OrcaScore