OrcaScore

Basketbal · Team

Boca Juniors

  • Argentinië
  • Estadio Luis Conde, Buenos Aires
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
9–6
60% gewonnen
Selectie
34spelers
Gem. leeftijd 25,9
Toernooien
3
Argentina Liga Nacional

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Argentina Liga Nacional

26/27 · Totaal
6 wedstrijden
Punten
88,2 totaal 529 #2
Toegestane punten
85,0 totaal 510 #14
Rebounds
37,8 totaal 227 #4
Assists
15,7 totaal 94 #3
Steals
4,7 totaal 28 #18
Blocks
1,3 totaal 8 #13
Balverlies
12,7 totaal 76 #12
Veldgoal %
46,5% #5
Alle statistieken

Algemeen

Punten
529 88,2/wedstrijd #2
Plus-min
19 3,2/wedstrijd #3
Tweepunters gemaakt
114 19,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
201 33,5/wedstrijd
Gescoorde driepunters
71 11,8/wedstrijd #6
Pogingen voor drie punten
197 32,8/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
88 14,7/wedstrijd
Vrije worp pogingen
108 18,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
185 30,8/wedstrijd
Veldgoalpogingen
398 66,3/wedstrijd
Rebounds
227 37,8/wedstrijd #4
Offensieve rebounds
74 12,3/wedstrijd #1
Balverlies
76 12,7/wedstrijd #12
Blocks
8 1,3/wedstrijd #13
Persoonlijke fouten
116 19,3/wedstrijd
Assists
94 15,7/wedstrijd #3
Steals
28 4,7/wedstrijd #18
Prestatie-index (PIR)
565 94,2/wedstrijd
Veldgoal %
46,5% #5
Vrije worp %
81,5% #1
Driepunters %
36% #5
Tweepunt %
56,7%
Double-doubles
3
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,24
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
153 25,5/wedstrijd #11

Tegenstanders

Toegestane punten
510 85,0/wedstrijd #14
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
124 20,7/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
231 38,5/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
67 11,2/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
167 27,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
61 10,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
92 15,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
191 31,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
398 66,3/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
172 28,7/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
126 21,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
46 7,7/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
49 8,2/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
10 1,7/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
118 19,7/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
105 17,5/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
52 8,7/wedstrijd
Tegenstanders: Prestatie-index (PIR)
551 91,8/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
47,99 #17
Tegenstanders: Vrije worp %
66,30
Tegenstanders: Driepunters %
40,12 #18
Tegenstanders: Tweepunt %
53,68
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
2,14

Liga Sudamericana

2026 · Totaal
3 wedstrijden
Punten
102,3 totaal 307 #1
Toegestane punten
85,0 totaal 255 #8
Rebounds
42,7 totaal 128 #5
Assists
28,3 totaal 85 #1
Steals
5,3 totaal 16 #14
Blocks
2,3 totaal 7 #10
Balverlies
10,7 totaal 32 #3
Veldgoal %
50,2% #1
Alle statistieken

Algemeen

Punten
307 102,3/wedstrijd #1
Plus-min
52 17,3/wedstrijd #2
Tweepunters gemaakt
67 22,3/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
113 37,7/wedstrijd
Gescoorde driepunters
45 15,0/wedstrijd #5
Pogingen voor drie punten
110 36,7/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
38 12,7/wedstrijd
Vrije worp pogingen
52 17,3/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
112 37,3/wedstrijd
Veldgoalpogingen
223 74,3/wedstrijd
Rebounds
128 42,7/wedstrijd #5
Offensieve rebounds
38 12,7/wedstrijd #7
Balverlies
32 10,7/wedstrijd #3
Blocks
7 2,3/wedstrijd #10
Persoonlijke fouten
48 16,0/wedstrijd
Assists
85 28,3/wedstrijd #1
Steals
16 5,3/wedstrijd #14
Veldgoal %
50,2% #1
Vrije worp %
73,1% #7
Driepunters %
40,9% #3
Tweepunt %
59,3%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
2,66
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
90 30,0/wedstrijd #4

Tegenstanders

Toegestane punten
255 85,0/wedstrijd #8
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
56 18,7/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
113 37,7/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
38 12,7/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
95 31,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
29 9,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
36 12,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
94 31,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
208 69,3/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
89 29,7/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
66 22,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
23 7,7/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
34 11,3/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
1 0,3/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
51 17,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
47 15,7/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
18 6,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
45,19 #14
Tegenstanders: Vrije worp %
80,56
Tegenstanders: Driepunters %
40 13,3/wedstrijd #14
Tegenstanders: Tweepunt %
49,56
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,38

Selectie34

Bron: OrcaScore

C4

F9

G13

Overig8

Bron: OrcaScore