OrcaScore

Basketbal · Team

BK Brno

  • Tsjechië
  • Sport Hall Rosnicka, Brno
Vrouwen
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
11–4
73% gewonnen
Selectie
18spelers
Gem. leeftijd 25,8
Toernooien
3
Czech Women's Basketball League

Komende wedstrijden14

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Eurocup, Women

26/27 · Totaal
4 wedstrijden
Punten
93,2 totaal 373 #1
Toegestane punten
58,5 totaal 234 #4
Rebounds
47,5 totaal 190 #5
Assists
26,2 totaal 105 #2
Steals
10,0 totaal 40 #16
Blocks
2,5 totaal 10 #24
Balverlies
12,5 totaal 50 #9
Veldgoal %
46,3% #8
Alle statistieken

Algemeen

Punten
373 93,2/wedstrijd #1
Plus-min
139 34,8/wedstrijd #2
Tweepunters gemaakt
92 23,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
173 43,2/wedstrijd
Gescoorde driepunters
44 11,0/wedstrijd #4
Pogingen voor drie punten
121 30,2/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
57 14,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
84 21,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
136 34,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
294 73,5/wedstrijd
Rebounds
190 47,5/wedstrijd #5
Offensieve rebounds
62 15,5/wedstrijd #6
Balverlies
50 12,5/wedstrijd #9
Blocks
10 2,5/wedstrijd #24
Persoonlijke fouten
62 15,5/wedstrijd
Assists
105 26,2/wedstrijd #2
Steals
40 10,0/wedstrijd #16
Veldgoal %
46,3% #8
Vrije worp %
67,9% #40
Driepunters %
36,4% #10
Tweepunt %
53,2%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
2,10
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
128 32,0/wedstrijd #5

Tegenstanders

Toegestane punten
234 58,5/wedstrijd #4
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
74 18,5/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
168 42,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
18 4,5/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
89 22,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
32 8,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
45 11,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
92 23,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
257 64,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
124 31,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
95 23,8/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
29 7,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
74 18,5/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
3 0,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
73 18,2/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
54 13,5/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
25 6,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
35,80 #8
Tegenstanders: Vrije worp %
71,11
Tegenstanders: Driepunters %
20,22 #3
Tegenstanders: Tweepunt %
44,05
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,73
4 wedstrijden
Punten
98,8 totaal 395 #1
Toegestane punten
52,2 totaal 209 #1
Rebounds
51,5 totaal 206 #1
Assists
26,2 totaal 105 #1
Steals
11,8 totaal 47 #2
Blocks
2,5 totaal 10 #4
Balverlies
13,2 totaal 53 #2
Veldgoal %
51,4% #1
Alle statistieken

Algemeen

Punten
395 98,8/wedstrijd #1
Plus-min
186 46,5/wedstrijd #1
Tweepunters gemaakt
121 30,2/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
207 51,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
30 7,5/wedstrijd #7
Pogingen voor drie punten
87 21,8/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
63 15,8/wedstrijd
Vrije worp pogingen
79 19,8/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
151 37,8/wedstrijd
Veldgoalpogingen
294 73,5/wedstrijd
Rebounds
206 51,5/wedstrijd #1
Offensieve rebounds
59 14,8/wedstrijd #6
Balverlies
53 13,2/wedstrijd #2
Blocks
10 2,5/wedstrijd #4
Persoonlijke fouten
74 18,5/wedstrijd
Assists
105 26,2/wedstrijd #1
Steals
47 11,8/wedstrijd #2
Veldgoal %
51,4% #1
Vrije worp %
79,7% #1
Driepunters %
34,5% #3
Tweepunt %
58,5%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,98
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
147 36,8/wedstrijd #1

Tegenstanders

Toegestane punten
209 52,2/wedstrijd #1
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
54 13,5/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
160 40,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
20 5,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
89 22,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
41 10,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
64 16,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
74 18,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
249 62,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
108 27,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
77 19,2/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
31 7,8/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
77 19,2/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
9 2,2/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
66 16,5/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
42 10,5/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
24 6,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
29,72 #1
Tegenstanders: Vrije worp %
64,06
Tegenstanders: Driepunters %
22,47 #1
Tegenstanders: Tweepunt %
33,75
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,55

Selectie18

Bron: OrcaScore

C3

F4

FG1

G7

GF2

Overig1

Bron: OrcaScore