OrcaScore

Basketbal · Team

Barça Basket

  • Spanje
  • Palau Blaugrana, Barcelona
  • Aleksander Sekulić
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
10–5
67% gewonnen
Selectie
30spelers
Gem. leeftijd 32,1
Toernooien
2
Liga ACB

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Liga ACB

26/27 · Reguliere competitie
6 wedstrijden
Punten
97,0 totaal 582 #4
Toegestane punten
95,0 totaal 570 #11
Rebounds
35,7 totaal 214 #8
Assists
16,7 totaal 100 #12
Steals
5,0 totaal 30 #18
Blocks
2,0 totaal 12 #10
Balverlies
13,0 totaal 78 #12
Veldgoal %
53,2% #1
Alle statistieken

Algemeen

Punten
582 97,0/wedstrijd #4
Plus-min
12 2,0/wedstrijd #8
Tweepunters gemaakt
142 23,7/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
234 39,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
66 11,0/wedstrijd #8
Pogingen voor drie punten
157 26,2/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
100 16,7/wedstrijd
Vrije worp pogingen
127 21,2/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
208 34,7/wedstrijd
Veldgoalpogingen
391 65,2/wedstrijd
Rebounds
214 35,7/wedstrijd #8
Offensieve rebounds
64 10,7/wedstrijd #10
Balverlies
78 13,0/wedstrijd #12
Blocks
12 2,0/wedstrijd #10
Persoonlijke fouten
136 22,7/wedstrijd
Assists
100 16,7/wedstrijd #12
Steals
30 5,0/wedstrijd #18
Veldgoal %
53,2% #1
Vrije worp %
78,7% #5
Driepunters %
42% #5
Tweepunt %
60,7%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,28
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
150 25,0/wedstrijd #6

Tegenstanders

Toegestane punten
570 95,0/wedstrijd #11
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
130 21,7/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
227 37,8/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
66 11,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
166 27,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
112 18,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
151 25,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
196 32,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
393 65,5/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
171 28,5/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
116 19,3/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
55 9,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
60 10,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
12 2,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
127 21,2/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
122 20,3/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
56 9,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
49,87 #16
Tegenstanders: Vrije worp %
74,17
Tegenstanders: Driepunters %
39,76 #15
Tegenstanders: Tweepunt %
57,27
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
2,03

Euroleague

26/27 · Reguliere competitie
10 wedstrijden
Punten
91,0 totaal 910 #4
Toegestane punten
88,7 totaal 887 #10
Rebounds
34,5 totaal 345 #15
Assists
16,6 totaal 166 #19
Steals
6,3 totaal 63 #13
Blocks
2,4 totaal 24 #14
Balverlies
11,3 totaal 113 #6
Veldgoal %
49,6% #3
Alle statistieken

Algemeen

Punten
910 91,0/wedstrijd #4
Plus-min
23 2,3/wedstrijd #9
Tweepunters gemaakt
230 23,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
393 39,3/wedstrijd
Gescoorde driepunters
107 10,7/wedstrijd #5
Pogingen voor drie punten
287 28,7/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
129 12,9/wedstrijd
Vrije worp pogingen
174 17,4/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
337 33,7/wedstrijd
Veldgoalpogingen
680 68,0/wedstrijd
Rebounds
345 34,5/wedstrijd #15
Offensieve rebounds
124 12,4/wedstrijd #8
Balverlies
113 11,3/wedstrijd #6
Blocks
24 2,4/wedstrijd #14
Persoonlijke fouten
220 22,0/wedstrijd
Assists
166 16,6/wedstrijd #19
Steals
63 6,3/wedstrijd #13
Prestatie-index (PIR)
929 92,9/wedstrijd
Veldgoal %
49,6% #3
Vrije worp %
74,1% #17
Driepunters %
37,3% #8
Tweepunt %
58,5%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,47
Effectief veldgoalpercentage (eFG%)
57,4% #4
True shooting % (TS%)
60,1% #9
Offensieve rating
121,92 #3
Tempo
74,64 #13
Netto rating
3,08 #9
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
221 22,1/wedstrijd #15
Defensieve rating
118,84 #13

Tegenstanders

Toegestane punten
887 88,7/wedstrijd #10
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
207 20,7/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
375 37,5/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
103 10,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
276 27,6/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
164 16,4/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
197 19,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
310 31,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
651 65,1/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
306 30,6/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
211 21,1/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
95 9,5/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
125 12,5/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
23 2,3/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
196 19,6/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
177 17,7/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
57 5,7/wedstrijd
Tegenstanders: Prestatie-index (PIR)
950 95,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
47,62 #11
Tegenstanders: Vrije worp %
83,25
Tegenstanders: Driepunters %
37,32 #15
Tegenstanders: Tweepunt %
55,20
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,42

Selectie30

Bron: OrcaScore

C3

F8

FC2

G11

Overig6

Bron: OrcaScore