OrcaScore

Basketbal · Team

Bamberg Baskets

  • Duitsland
  • Brose Arena, Bamberg
  • Jesus Ramirez
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
6–9
40% gewonnen
Selectie
24spelers
Gem. leeftijd 25,2
Toernooien
4
Germany BBL

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Germany BBL

26/27 · Totaal
7 wedstrijden
Punten
88,0 totaal 616 #5
Toegestane punten
84,9 totaal 594 #9
Rebounds
36,7 totaal 257 #8
Assists
15,6 totaal 109 #9
Steals
9,3 totaal 65 #1
Blocks
3,1 totaal 22 #1
Balverlies
13,1 totaal 92 #12
Veldgoal %
47,3% #7
Alle statistieken

Algemeen

Punten
616 88,0/wedstrijd #5
Plus-min
22 3,1/wedstrijd #7
Tweepunters gemaakt
139 19,9/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
254 36,3/wedstrijd
Gescoorde driepunters
59 8,4/wedstrijd #6
Pogingen voor drie punten
165 23,6/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
73 10,4/wedstrijd
Vrije worp pogingen
97 13,9/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
198 28,3/wedstrijd
Veldgoalpogingen
419 59,9/wedstrijd
Rebounds
257 36,7/wedstrijd #8
Offensieve rebounds
81 11,6/wedstrijd #4
Balverlies
92 13,1/wedstrijd #12
Blocks
22 3,1/wedstrijd #1
Persoonlijke fouten
137 19,6/wedstrijd
Assists
109 15,6/wedstrijd #9
Steals
65 9,3/wedstrijd #1
Veldgoal %
47,3% #7
Vrije worp %
75,3% #17
Driepunters %
35,8% #6
Tweepunt %
54,7%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,18
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
134 19,1/wedstrijd #14

Tegenstanders

Toegestane punten
594 84,9/wedstrijd #9
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
134 19,1/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
225 32,1/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
51 7,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
161 23,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
95 13,6/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
132 18,9/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
185 26,4/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
386 55,1/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
196 28,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
125 17,9/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
71 10,1/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
103 14,7/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
11 1,6/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
105 15,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
104 14,9/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
41 5,9/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
47,93 #11
Tegenstanders: Vrije worp %
71,97
Tegenstanders: Driepunters %
31,68 #6
Tegenstanders: Tweepunt %
59,56
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,1/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,01

BBL-Pokal

26/27 · Totaal
1 wedstrijd
Punten
71,0 totaal 71 #19
Toegestane punten
83,0 totaal 83 #12
Rebounds
41,0 totaal 41 #2
Assists
18,0 totaal 18 #8
Steals
8,0 totaal 8 #10
Blocks
2,0 totaal 2 #8
Balverlies
21,0 totaal 21 #23
Veldgoal %
42,4% #12
Alle statistieken

Algemeen

Punten
71 71,0/wedstrijd #19
Plus-min
-12 -12,0/wedstrijd #18
Tweepunters gemaakt
22 22,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
43 43,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
6 6,0/wedstrijd #22
Pogingen voor drie punten
23 23,0/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
9 9,0/wedstrijd
Vrije worp pogingen
9 9,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
28 28,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
66 66,0/wedstrijd
Rebounds
41 41,0/wedstrijd #2
Offensieve rebounds
11 11,0/wedstrijd #2
Balverlies
21 21,0/wedstrijd #23
Blocks
2 2,0/wedstrijd #8
Persoonlijke fouten
20 20,0/wedstrijd
Assists
18 18,0/wedstrijd #8
Steals
8 8,0/wedstrijd #10
Veldgoal %
42,4% #12
Vrije worp %
100% #1
Driepunters %
26,1% #20
Tweepunt %
51,2%
Double-doubles
1
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
0,86
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
30 30,0/wedstrijd #1

Tegenstanders

Toegestane punten
83 83,0/wedstrijd #12
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
14 14,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
33 33,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
14 14,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
38 38,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
13 13,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
17 17,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
28 28,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
71 71,0/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
33 33,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
21 21,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
12 12,0/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
11 11,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
4 4,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
11 11,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
20 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
9 9,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
39,44 #5
Tegenstanders: Vrije worp %
76,47
Tegenstanders: Driepunters %
36,84 #14
Tegenstanders: Tweepunt %
42,42
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,82

Champions League

26/27 · Totaal
3 wedstrijden
Punten
71,7 totaal 215 #54
Toegestane punten
91,3 totaal 274 #42
Rebounds
32,3 totaal 97 #41
Assists
17,3 totaal 52 #28
Steals
9,0 totaal 27 #8
Blocks
3,3 totaal 10 #16
Balverlies
15,0 totaal 45 #41
Veldgoal %
38% #51
Alle statistieken

Algemeen

Punten
215 71,7/wedstrijd #54
Plus-min
-59 -19,7/wedstrijd #53
Tweepunters gemaakt
48 16,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
123 41,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
31 10,3/wedstrijd #18
Pogingen voor drie punten
85 28,3/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
26 8,7/wedstrijd
Vrije worp pogingen
34 11,3/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
79 26,3/wedstrijd
Veldgoalpogingen
208 69,3/wedstrijd
Rebounds
97 32,3/wedstrijd #41
Offensieve rebounds
38 12,7/wedstrijd #15
Balverlies
45 15,0/wedstrijd #41
Blocks
10 3,3/wedstrijd #16
Persoonlijke fouten
70 23,3/wedstrijd
Assists
52 17,3/wedstrijd #28
Steals
27 9,0/wedstrijd #8
Veldgoal %
38% #51
Vrije worp %
76,5% #17
Driepunters %
36,5% #28
Tweepunt %
39%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,16
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
59 19,7/wedstrijd #49

Tegenstanders

Toegestane punten
274 91,3/wedstrijd #42
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
61 20,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
115 38,3/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
34 11,3/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
82 27,3/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
50 16,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
68 22,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
95 31,7/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
197 65,7/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
115 38,3/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
78 26,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
37 12,3/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
50 16,7/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
12 4,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
43 14,3/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
60 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
28 9,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
48,22 #36
Tegenstanders: Vrije worp %
73,53
Tegenstanders: Driepunters %
41,46 #44
Tegenstanders: Tweepunt %
53,04
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,20

Selectie24

Bron: OrcaScore

C4

F12

G8

Bron: OrcaScore