OrcaScore

Basketbal · Team

Bakken Bears

  • Denemarken
  • Ceres Park & Arena, Aarhus
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
13–2
87% gewonnen
Selectie
27spelers
Gem. leeftijd 25,5
Toernooien
3
Basketligaen

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Europe Cup

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
82,6 totaal 413 #25
Toegestane punten
81,2 totaal 406 #23
Rebounds
45,0 totaal 225 #1
Assists
18,8 totaal 94 #26
Steals
7,6 totaal 38 #32
Blocks
3,4 totaal 17 #13
Balverlies
14,0 totaal 70 #26
Veldgoal %
42,7% #36
Alle statistieken

Algemeen

Punten
413 82,6/wedstrijd #25
Plus-min
7 1,4/wedstrijd #20
Tweepunters gemaakt
113 22,6/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
204 40,8/wedstrijd
Gescoorde driepunters
40 8,0/wedstrijd #38
Pogingen voor drie punten
154 30,8/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
67 13,4/wedstrijd
Vrije worp pogingen
107 21,4/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
153 30,6/wedstrijd
Veldgoalpogingen
358 71,6/wedstrijd
Rebounds
225 45,0/wedstrijd #1
Offensieve rebounds
73 14,6/wedstrijd #4
Balverlies
70 14,0/wedstrijd #26
Blocks
17 3,4/wedstrijd #13
Persoonlijke fouten
91 18,2/wedstrijd
Assists
94 18,8/wedstrijd #26
Steals
38 7,6/wedstrijd #32
Veldgoal %
42,7% #36
Vrije worp %
62,6% #50
Driepunters %
26% #48
Tweepunt %
55,4%
Double-doubles
5
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,34
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
152 30,4/wedstrijd #1

Tegenstanders

Toegestane punten
406 81,2/wedstrijd #23
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
118 23,6/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
258 51,6/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
34 6,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
102 20,4/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
68 13,6/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
91 18,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
152 30,4/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
360 72,0/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
182 36,4/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
129 25,8/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
53 10,6/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
62 12,4/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
23 4,6/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
102 20,4/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
65 13,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
36 7,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
42,22 #11
Tegenstanders: Vrije worp %
74,73
Tegenstanders: Driepunters %
33,33 #28
Tegenstanders: Tweepunt %
45,74
Tegenstanders: Double-doubles
2 0,4/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
1,05

Champions League

26/27 · Totaal
2 wedstrijden
Punten
80,5 totaal 161 #40
Toegestane punten
84,0 totaal 168 #19
Rebounds
33,0 totaal 66 #36
Assists
10,5 totaal 21 #54
Steals
7,5 totaal 15 #24
Blocks
5,0 totaal 10 #5
Balverlies
15,5 totaal 31 #46
Veldgoal %
42,3% #45
Alle statistieken

Algemeen

Punten
161 80,5/wedstrijd #40
Plus-min
-7 -3,5/wedstrijd #31
Tweepunters gemaakt
41 20,5/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
71 35,5/wedstrijd
Gescoorde driepunters
14 7,0/wedstrijd #39
Pogingen voor drie punten
59 29,5/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
37 18,5/wedstrijd
Vrije worp pogingen
55 27,5/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
55 27,5/wedstrijd
Veldgoalpogingen
130 65,0/wedstrijd
Rebounds
66 33,0/wedstrijd #36
Offensieve rebounds
23 11,5/wedstrijd #24
Balverlies
31 15,5/wedstrijd #46
Blocks
10 5,0/wedstrijd #5
Persoonlijke fouten
45 22,5/wedstrijd
Assists
21 10,5/wedstrijd #54
Steals
15 7,5/wedstrijd #24
Veldgoal %
42,3% #45
Vrije worp %
67,3% #43
Driepunters %
23,7% #53
Tweepunt %
57,7%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
0,68
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
43 21,5/wedstrijd #44

Tegenstanders

Toegestane punten
168 84,0/wedstrijd #19
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
40 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
92 46,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
20 10,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
40 20,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
28 14,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
37 18,5/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
60 30,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
132 66,0/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
71 35,5/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
48 24,0/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
23 11,5/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
37 18,5/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
4 2,0/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
45 22,5/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
24 12,0/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
14 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
45,45 #25
Tegenstanders: Vrije worp %
75,68
Tegenstanders: Driepunters %
50 25,0/wedstrijd #51
Tegenstanders: Tweepunt %
43,48
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,5/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,65

Basketligaen

26/27 · Totaal
7 wedstrijden
Punten
105,6 totaal 739 #1
Toegestane punten
76,1 totaal 533 #2
Rebounds
44,6 totaal 312 #3
Assists
23,7 totaal 166 #1
Steals
10,4 totaal 73 #3
Blocks
6,3 totaal 44 #1
Balverlies
14,7 totaal 103 #3
Veldgoal %
54,2% #1
Alle statistieken

Algemeen

Punten
739 105,6/wedstrijd #1
Plus-min
206 29,4/wedstrijd #2
Tweepunters gemaakt
197 28,1/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
278 39,7/wedstrijd
Gescoorde driepunters
83 11,9/wedstrijd #5
Pogingen voor drie punten
239 34,1/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
96 13,7/wedstrijd
Vrije worp pogingen
147 21,0/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
280 40,0/wedstrijd
Veldgoalpogingen
517 73,9/wedstrijd
Rebounds
312 44,6/wedstrijd #3
Offensieve rebounds
83 11,9/wedstrijd #5
Balverlies
103 14,7/wedstrijd #3
Blocks
44 6,3/wedstrijd #1
Persoonlijke fouten
118 16,9/wedstrijd
Assists
166 23,7/wedstrijd #1
Steals
73 10,4/wedstrijd #3
Veldgoal %
54,2% #1
Vrije worp %
65,3% #7
Driepunters %
34,7% #3
Tweepunt %
70,9%
Double-doubles
2
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,61
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
200 28,6/wedstrijd #1

Tegenstanders

Toegestane punten
533 76,1/wedstrijd #2
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
150 21,4/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
318 45,4/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
55 7,9/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
173 24,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
68 9,7/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
113 16,1/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
205 29,3/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
491 70,1/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
203 29,0/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
142 20,3/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
61 8,7/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
124 17,7/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
17 2,4/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
134 19,1/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
117 16,7/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
49 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
41,75 #3
Tegenstanders: Vrije worp %
60,18
Tegenstanders: Driepunters %
31,79 #8
Tegenstanders: Tweepunt %
47,17
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,1/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,94

Selectie27

Bron: OrcaScore

C3

F10

G14

Bron: OrcaScore