OrcaScore

Basketbal · Team

Aris BC

  • Griekenland
  • Alexandreio Melathro Arena, Thessaloniki
  • Vassilis Spanoulis
Vorm
Laatste 5
Laatste 15 wedstrijden
11–4
73% gewonnen
Selectie
16spelers
Gem. leeftijd 28,8
Toernooien
4
Eurocup

Komende wedstrijden15

Recente wedstrijden15

Seizoensstatistieken

Bron: OrcaScore

Stoiximan GBL

26/27 · Totaal
5 wedstrijden
Punten
83,8 totaal 419 #3
Toegestane punten
70,4 totaal 352 #2
Rebounds
38,0 totaal 190 #4
Assists
21,0 totaal 105 #2
Steals
10,0 totaal 50 #1
Blocks
3,8 totaal 19 #4
Balverlies
13,2 totaal 66 #9
Veldgoal %
43,9% #6
Alle statistieken

Algemeen

Punten
419 83,8/wedstrijd #3
Plus-min
67 13,4/wedstrijd #3
Tweepunters gemaakt
90 18,0/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
185 37,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
51 10,2/wedstrijd #3
Pogingen voor drie punten
136 27,2/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
86 17,2/wedstrijd
Vrije worp pogingen
113 22,6/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
141 28,2/wedstrijd
Veldgoalpogingen
321 64,2/wedstrijd
Rebounds
190 38,0/wedstrijd #4
Offensieve rebounds
54 10,8/wedstrijd #6
Balverlies
66 13,2/wedstrijd #9
Blocks
19 3,8/wedstrijd #4
Persoonlijke fouten
125 25,0/wedstrijd
Assists
105 21,0/wedstrijd #2
Steals
50 10,0/wedstrijd #1
Veldgoal %
43,9% #6
Vrije worp %
76,1% #3
Driepunters %
37,5% #3
Tweepunt %
48,6%
Double-doubles
0
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,59
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
124 24,8/wedstrijd #5

Tegenstanders

Toegestane punten
352 70,4/wedstrijd #2
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
77 15,4/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
170 34,0/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
35 7,0/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
121 24,2/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
93 18,6/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
135 27,0/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
112 22,4/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
291 58,2/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
162 32,4/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
116 23,2/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
46 9,2/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
85 17,0/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
19 3,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
115 23,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
76 15,2/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
41 8,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
38,49 #2
Tegenstanders: Vrije worp %
68,89
Tegenstanders: Driepunters %
28,93 #2
Tegenstanders: Tweepunt %
45,29
Tegenstanders: Double-doubles
1 0,2/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,89

Eurocup

26/27 · Reguliere competitie
5 wedstrijden
Punten
91,2 totaal 456 #2
Toegestane punten
74,8 totaal 374 #3
Rebounds
42,2 totaal 211 #1
Assists
20,4 totaal 102 #6
Steals
7,8 totaal 39 #9
Blocks
3,8 totaal 19 #3
Balverlies
13,8 totaal 69 #17
Veldgoal %
45,8% #20
Alle statistieken

Algemeen

Punten
456 91,2/wedstrijd #2
Plus-min
82 16,4/wedstrijd #1
Tweepunters gemaakt
97 19,4/wedstrijd
Pogingen voor twee punten
180 36,0/wedstrijd
Gescoorde driepunters
51 10,2/wedstrijd #10
Pogingen voor drie punten
143 28,6/wedstrijd
Vrije worpen gemaakt
109 21,8/wedstrijd
Vrije worp pogingen
134 26,8/wedstrijd
Veldgoals gemaakt
148 29,6/wedstrijd
Veldgoalpogingen
323 64,6/wedstrijd
Rebounds
211 42,2/wedstrijd #1
Offensieve rebounds
66 13,2/wedstrijd #4
Balverlies
69 13,8/wedstrijd #17
Blocks
19 3,8/wedstrijd #3
Persoonlijke fouten
117 23,4/wedstrijd
Assists
102 20,4/wedstrijd #6
Steals
39 7,8/wedstrijd #9
Prestatie-index (PIR)
537 107,4/wedstrijd
Veldgoal %
45,8% #20
Vrije worp %
81,3% #4
Driepunters %
35,7% #13
Tweepunt %
53,9%
Double-doubles
4
Triple-doubles
0
Assist-naar-balverlies-ratio
1,48
Effectief veldgoalpercentage (eFG%)
53,7% #15
True shooting % (TS%)
59,7% #7
Offensieve rating
118,84 #5
Tempo
76,74 #12
Netto rating
21,37 #1
Toegewezen wedstrijden
0 0,0/wedstrijd

Verdediging

Defensieve rebounds
145 29,0/wedstrijd #1
Defensieve rating
97,47 #1

Tegenstanders

Toegestane punten
374 74,8/wedstrijd #3
Tegenstanders: Tweepunters gemaakt
94 18,8/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor twee punten
203 40,6/wedstrijd
Tegenstanders: Gescoorde driepunters
37 7,4/wedstrijd
Tegenstanders: Pogingen voor drie punten
139 27,8/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worpen gemaakt
75 15,0/wedstrijd
Tegenstanders: Vrije worp pogingen
108 21,6/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoals gemaakt
131 26,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoalpogingen
342 68,4/wedstrijd
Tegenstanders: Rebounds
161 32,2/wedstrijd
Tegenstanders: Defensieve rebounds
98 19,6/wedstrijd
Tegenstanders: Offensieve rebounds
63 12,6/wedstrijd
Tegenstanders: Balverlies
76 15,2/wedstrijd
Tegenstanders: Blocks
14 2,8/wedstrijd
Tegenstanders: Persoonlijke fouten
134 26,8/wedstrijd
Tegenstanders: Assists
74 14,8/wedstrijd
Tegenstanders: Steals
34 6,8/wedstrijd
Tegenstanders: Prestatie-index (PIR)
296 59,2/wedstrijd
Tegenstanders: Veldgoal %
38,30 #1
Tegenstanders: Vrije worp %
69,44
Tegenstanders: Driepunters %
26,62 #2
Tegenstanders: Tweepunt %
46,31
Tegenstanders: Double-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Triple-doubles
0 0,0/wedstrijd
Tegenstanders: Assist-naar-balverlies-ratio
0,97

Selectie16

Bron: OrcaScore

C3

F5

G7

GF1

Bron: OrcaScore