OrcaScore

Atak momentumu

Atak momentumu: Defensor Sporting baskı payı %84, Progreso %16. En yoğun baskı: Defensor Sporting, 79. dakika. Uzatma dakikaları (90+) 62' Agustín Moreira 83' Agustín Moreira 90+1' Maximiliano Gómez ((Pen.))
Tablo görünümü
15 dakikalık dönemlere göre baskı payı
DakikaDefensor SportingProgreso
1–15'%65%35
46–60'%100%0
91–105'%33%67
106–120'%89%11
Kaynak: OrcaScore

Defensor Sporting – Progreso

Oyuncu bilgisi

Defensor Sporting Diziliş: 4-2-3-1İlk 11 piyasa değeri: 13,3 Mn €İlk 11 yaş ortalaması: 26,4
Progreso Diziliş: 4-1-4-1İlk 11 piyasa değeri: 3,4 Mn €İlk 11 yaş ortalaması: 26,9

⚠ mevkisi dışında oynuyor · piyasa değerleri güncel (maç tarihindeki değil)

Defensor Sporting

4-2-3-1
6,3KL — Kaleci · Bu maçta: Kaleci240 B €33178 cmUruguay Dawson 6,6SĞB — Sağ bek · Bu maçta: Sağ bek480 B €21184 cmUruguay Prieto 7,1STP — Stoper · Bu maçta: Stoper47 B €34180 cmUruguay Santos 7,1STP — Stoper · Bu maçta: Stoper485 B €26183 cmUruguay Viacava 7,0SLB — Sol bek · Bu maçta: Sol bek680 B €19187 cmUruguay Pacífico 6,4MO · DOS — Merkez orta saha, Defansif orta saha · Bu maçta: Defansif orta saha2,4 Mn €20174 cmUruguay Soria 7,5MO · DOS — Merkez orta saha, Defansif orta saha, Stoper · Bu maçta: Defansif orta saha900 B €23185 cmPeru Barco 6,7SLK · SĞK — Sol kanat, Sağ kanat · Bu maçta: Sağ kanat5,3 Mn €21172 cmUruguay Abaldo 7,8MO · OOS — Merkez orta saha, Ofansif orta saha · Bu maçta: Ofansif orta saha180 B €31172 cmArjantin Montoya 6,8SLB — Mevki dışı: bu maçta Sol kanat (ideal: Sol bek)420 B €30175 cmUruguay Álvarez 7,6SNT — Santrfor · Bu maçta: Santrfor2,2 Mn €28186 cmUruguay Gómez

Yedekler

  • 11L. AgazziDF6,9SĞB · SĞK — Sağ bek, Sağ kanat2,4 Mn €19180 cmUruguay
  • 6M. AmaroOS6,7MO · DOS — Merkez orta saha, Defansif orta saha1,3 Mn €19178 cmUruguay
  • 25X. BiscayzacúDF6,3SNT — Santrfor825 B €20167 cmMeksika
  • 29R. DudokOS6,4SLK — Sol kanat110 B €17170 cmUruguay
  • 19D. AbreuOS6,7SNT — Santrfor3,6 Mn €21189 cmMeksika
  • 1L. MachadoKLKL — Kaleci230 B €27184 cmUruguay
  • 2A. LimaDFSTP — Stoper155 B €20198 cmUruguay
  • 45F. GinellaOSMO · DOS — Merkez orta saha, Defansif orta saha570 B €26182 cmUruguay
  • 5G. BarriosOSMO · DOS — Merkez orta saha, Defansif orta saha620 B €21182 cmUruguay
  • 90A. CambónFVSNT — Santrfor375 B €20187 cmUruguay

Progreso

4-1-4-1
7,1KL — Kaleci · Bu maçta: Kaleci38180 cmUruguay Gentilio 6,7SĞB — Sağ bek · Bu maçta: Sağ bek275 B €25177 cmUruguay Trasante 7,2STP — Stoper · Bu maçta: Stoper280 B €19186 cmUruguay Carroso 6,1STP — Stoper · Bu maçta: Stoper185 B €32193 cmUruguay Olivera 6,5SLB · SLO — Sol bek, Sol orta saha · Bu maçta: Sol bek470 B €28173 cmUruguay Silvera 6,6MO · DOS — Merkez orta saha, Defansif orta saha · Bu maçta: Defansif orta saha290 B €31175 cmUruguay Colombino 7,8SNT — Mevki dışı: bu maçta Sağ orta saha (ideal: Santrfor)760 B €23174 cmUruguay Moreira 6,6MO · DOS — Merkez orta saha, Defansif orta saha · Bu maçta: Merkez orta saha24170 cmUruguay Garcia 6,5MO · DOS — Merkez orta saha, Defansif orta saha · Bu maçta: Merkez orta saha440 B €23182 cmUruguay Pinheiro 6,9MO — Mevki dışı: bu maçta Sol orta saha (ideal: Merkez orta saha)365 B €22170 cmUruguay Fernandez 6,5SNT — Santrfor · Bu maçta: Santrfor290 B €27183 cmUruguay González

Yedekler

Oyuncu istatistikleri · Defensor Sporting

Sütun başlığına tıklayarak sıralayın; oyuncu adına tıklayınca ısı haritası açılır.

90 6,3 0 0 0 (0) 0 15 (%100) 0,00 0,00 0/0 0 1 16 0 1 0,00
65 6,6 0 0 0 (0) 0 48 (%77) 0,00 0,00 4/8 0 1 61 1 – –
90 7,1 0 0 1 (0) 0 67 (%90) 0,02 0,00 4/6 0 5 81 0 – –
90 7,1 0 0 0 (0) 1 93 (%91) 0,00 0,02 7/11 0 2 130 0 – –
65 7,0 0 0 0 (0) 1 42 (%79) 0,00 0,09 7/1 0 1 49 0 – –
69 6,4 0 0 0 (0) 0 49 (%90) 0,00 0,00 0/10 0 0 62 0 – –
65 7,5 0 0 1 (0) 0 54 (%85) 0,01 0,00 6/4 0 1 63 0 – –
90 6,7 0 0 3 (0) 2 41 (%83) 0,16 0,78 3/11 0 1 63 1 – –
75 7,8 0 0 2 (1) 0 47 (%83) 0,21 0,00 10/8 0 0 71 0 – –
90 6,8 0 0 0 (0) 2 43 (%81) 0,00 0,02 6/13 0 0 60 1 – –
90 7,6 1 0 2 (1) 1 22 (%55) 0,76 0,04 11/14 0 0 40 2 – –
34 6,9 0 0 1 (1) 1 8 (%75) 0,02 0,20 2/1 0 0 12 0 – –
34 6,7 0 0 0 (0) 0 26 (%81) 0,00 0,00 0/4 0 1 30 0 – –
34 6,3 0 0 1 (0) 0 4 (%75) 0,20 0,00 0/5 0 0 8 1 – –
31 6,4 0 0 0 (0) 0 5 (%60) 0,00 0,00 4/5 0 0 9 0 – –
25 6,7 0 0 1 (0) 0 0 0,67 0,00 2/1 0 0 2 0 – –

Oyuncu istatistikleri · Progreso

Sütun başlığına tıklayarak sıralayın; oyuncu adına tıklayınca ısı haritası açılır.

90 7,1 0 0 0 (0) 0 13 (%69) 0,00 0,00 1/1 0 1 18 0 3 0,00
83 6,7 0 0 0 (0) 0 24 (%62) 0,00 0,00 6/6 0 2 30 0 – –
90 7,2 0 0 1 (0) 0 16 (%75) 0,14 0,00 3/6 0 2 26 0 – –
90 6,1 0 0 0 (0) 0 31 (%61) 0,00 0,00 2/5 0 1 37 0 – –
90 6,5 0 0 0 (0) 0 33 (%52) 0,00 0,00 6/7 0 2 43 0 – –
90 6,6 0 0 0 (0) 0 38 (%84) 0,00 0,00 3/16 0 4 54 1 – –
90 7,8 2 0 2 (2) 0 25 (%84) 0,64 0,00 5/19 0 0 47 2 – –
90 6,6 0 0 2 (0) 0 31 (%74) 0,20 0,00 10/16 1 0 43 2 – –
83 6,5 0 0 0 (0) 0 21 (%62) 0,00 0,00 7/11 0 0 31 0 – –
80 6,9 0 0 1 (1) 0 31 (%77) 0,15 0,00 3/10 0 1 49 0 – –
69 6,5 0 0 0 (0) 1 12 (%58) 0,00 0,14 4/12 0 0 23 1 – –
31 7,1 0 1 0 (0) 2 8 (%75) 0,00 0,27 3/0 0 0 14 0 – –
20 6,6 0 0 1 (0) 0 2 (%100) 0,02 0,00 1/1 0 1 3 0 – –
17 6,6 0 0 0 (0) 0 1 (%0) 0,00 0,00 2/0 0 0 3 0 – –
17 6,3 0 0 0 (0) 0 2 (%0) 0,00 0,00 1/0 0 0 3 0 – –

Yorumlar 0

Sohbete katılmak için giriş yap.

Henüz yorum yok

Sohbeti sen başlat.