OrcaScore

Basketbol · Takım

VEF Rīga

  • Letonya
  • Xiaomi Arena, Rīga
Form
Son 5 maç
Son 15 maç
11–4
%73 galibiyet
Kadro
30oyuncu
Ort. yaş 26,4
Turnuvalar
3
Latvian-Estonian League

Sıradaki maçlar15

Son maçlar15

Sezon istatistikleri

Kaynak: OrcaScore

Latvian-Estonian League

26/27 · Genel
8 maç
Sayı
89,8 toplam 718 2.
Yenen sayı
71,4 toplam 571 1.
Ribaund
43,4 toplam 347 3.
Asist
22,9 toplam 183 1.
Top çalma
7,9 toplam 63 5.
Blok
2,9 toplam 23 5.
Top kaybı
11,0 toplam 88 1.
Saha içi isabet yüzdesi
%46,9 5.
Tüm istatistikler

Genel

Sayı
718 89,8/maç 2.
Artı / eksi
147 18,4/maç 2.
İkilik isabeti
193 24,1/maç
İkilik denemesi
332 41,5/maç
Üçlük isabeti
63 7,9/maç 9.
Üçlük denemesi
214 26,8/maç
Serbest atış isabeti
143 17,9/maç
Serbest atış denemesi
199 24,9/maç
Saha içi isabet
256 32,0/maç
Saha içi deneme
546 68,2/maç
Ribaund
347 43,4/maç 3.
Hücum ribaundu
90 11,2/maç 10.
Top kaybı
88 11,0/maç 1.
Blok
23 2,9/maç 5.
Faul
161 20,1/maç
Asist
183 22,9/maç 1.
Top çalma
63 7,9/maç 5.
Saha içi isabet yüzdesi
%46,9 5.
Serbest atış yüzdesi
%71,9 4.
Üçlük yüzdesi
%29,4 12.
İkilik yüzdesi
%58,1
Double-double
3
Triple-double
0
Asist / top kaybı oranı
2,08
Hükmen sonuçlanan maç
0 0,0/maç

Savunma

Savunma ribaundu
257 32,1/maç 1.

Rakip

Yenen sayı
571 71,4/maç 1.
Rakip: İkilik isabeti
144 18,0/maç
Rakip: İkilik denemesi
295 36,9/maç
Rakip: Üçlük isabeti
59 7,4/maç
Rakip: Üçlük denemesi
227 28,4/maç
Rakip: Serbest atış isabeti
106 13,2/maç
Rakip: Serbest atış denemesi
171 21,4/maç
Rakip: Saha içi isabet
203 25,4/maç
Rakip: Saha içi deneme
522 65,2/maç
Rakip: Ribaund
258 32,2/maç
Rakip: Savunma ribaundu
196 24,5/maç
Rakip: Hücum ribaundu
62 7,8/maç
Rakip: Top kaybı
115 14,4/maç
Rakip: Blok
11 1,4/maç
Rakip: Faul
177 22,1/maç
Rakip: Asist
141 17,6/maç
Rakip: Top çalma
53 6,6/maç
Rakip: Saha içi isabet yüzdesi
38,89 3.
Rakip: Serbest atış yüzdesi
61,99
Rakip: Üçlük yüzdesi
25,99 1.
Rakip: İkilik yüzdesi
48,81
Rakip: Double-double
3 0,4/maç
Rakip: Triple-double
0 0,0/maç
Rakip: Asist / top kaybı oranı
1,23

Europe Cup

26/27 · Genel
5 maç
Sayı
97,0 toplam 485 1.
Yenen sayı
85,0 toplam 425 35.
Ribaund
39,6 toplam 198 16.
Asist
26,0 toplam 130 2.
Top çalma
8,2 toplam 41 21.
Blok
3,6 toplam 18 11.
Top kaybı
10,6 toplam 53 3.
Saha içi isabet yüzdesi
%50 4.
Tüm istatistikler

Genel

Sayı
485 97,0/maç 1.
Artı / eksi
60 12,0/maç 5.
İkilik isabeti
125 25,0/maç
İkilik denemesi
204 40,8/maç
Üçlük isabeti
49 9,8/maç 18.
Üçlük denemesi
144 28,8/maç
Serbest atış isabeti
88 17,6/maç
Serbest atış denemesi
125 25,0/maç
Saha içi isabet
174 34,8/maç
Saha içi deneme
348 69,6/maç
Ribaund
198 39,6/maç 16.
Hücum ribaundu
55 11,0/maç 28.
Top kaybı
53 10,6/maç 3.
Blok
18 3,6/maç 11.
Faul
95 19,0/maç
Asist
130 26,0/maç 2.
Top çalma
41 8,2/maç 21.
Saha içi isabet yüzdesi
%50 4.
Serbest atış yüzdesi
%70,4 30.
Üçlük yüzdesi
%34 18.
İkilik yüzdesi
%61,3
Double-double
4
Triple-double
0
Asist / top kaybı oranı
2,45
Hükmen sonuçlanan maç
0 0,0/maç

Savunma

Savunma ribaundu
143 28,6/maç 7.

Rakip

Yenen sayı
425 85,0/maç 35.
Rakip: İkilik isabeti
100 20,0/maç
Rakip: İkilik denemesi
185 37,0/maç
Rakip: Üçlük isabeti
60 12,0/maç
Rakip: Üçlük denemesi
165 33,0/maç
Rakip: Serbest atış isabeti
45 9,0/maç
Rakip: Serbest atış denemesi
77 15,4/maç
Rakip: Saha içi isabet
160 32,0/maç
Rakip: Saha içi deneme
350 70,0/maç
Rakip: Ribaund
155 31,0/maç
Rakip: Savunma ribaundu
110 22,0/maç
Rakip: Hücum ribaundu
45 9,0/maç
Rakip: Top kaybı
66 13,2/maç
Rakip: Blok
7 1,4/maç
Rakip: Faul
109 21,8/maç
Rakip: Asist
95 19,0/maç
Rakip: Top çalma
33 6,6/maç
Rakip: Saha içi isabet yüzdesi
45,71 31.
Rakip: Serbest atış yüzdesi
58,44
Rakip: Üçlük yüzdesi
36,36 42.
Rakip: İkilik yüzdesi
54,05
Rakip: Double-double
2 0,4/maç
Rakip: Triple-double
0 0,0/maç
Rakip: Asist / top kaybı oranı
1,44

Champions League

26/27 · Genel
2 maç
Sayı
100,0 toplam 200 4.
Yenen sayı
95,0 toplam 190 49.
Ribaund
33,0 toplam 66 37.
Asist
17,5 toplam 35 26.
Top çalma
4,0 toplam 8 52.
Blok
2,0 toplam 4 35.
Top kaybı
11,0 toplam 22 20.
Saha içi isabet yüzdesi
%47,9 16.
Tüm istatistikler

Genel

Sayı
200 100,0/maç 4.
Artı / eksi
10 5,0/maç 14.
İkilik isabeti
38 19,0/maç
İkilik denemesi
64 32,0/maç
Üçlük isabeti
29 14,5/maç 21.
Üçlük denemesi
76 38,0/maç
Serbest atış isabeti
37 18,5/maç
Serbest atış denemesi
45 22,5/maç
Saha içi isabet
67 33,5/maç
Saha içi deneme
140 70,0/maç
Ribaund
66 33,0/maç 37.
Hücum ribaundu
17 8,5/maç 43.
Top kaybı
22 11,0/maç 20.
Blok
4 2,0/maç 35.
Faul
48 24,0/maç
Asist
35 17,5/maç 26.
Top çalma
8 4,0/maç 52.
Saha içi isabet yüzdesi
%47,9 16.
Serbest atış yüzdesi
%82,2 4.
Üçlük yüzdesi
%38,2 19.
İkilik yüzdesi
%59,4
Double-double
0
Triple-double
0
Asist / top kaybı oranı
1,59
Hükmen sonuçlanan maç
0 0,0/maç

Savunma

Savunma ribaundu
49 24,5/maç 26.

Rakip

Yenen sayı
190 95,0/maç 49.
Rakip: İkilik isabeti
56 28,0/maç
Rakip: İkilik denemesi
85 42,5/maç
Rakip: Üçlük isabeti
14 7,0/maç
Rakip: Üçlük denemesi
52 26,0/maç
Rakip: Serbest atış isabeti
36 18,0/maç
Rakip: Serbest atış denemesi
52 26,0/maç
Rakip: Saha içi isabet
70 35,0/maç
Rakip: Saha içi deneme
137 68,5/maç
Rakip: Ribaund
63 31,5/maç
Rakip: Savunma ribaundu
44 22,0/maç
Rakip: Hücum ribaundu
19 9,5/maç
Rakip: Top kaybı
14 7,0/maç
Rakip: Blok
2 1,0/maç
Rakip: Faul
40 20,0/maç
Rakip: Asist
30 15,0/maç
Rakip: Top çalma
13 6,5/maç
Rakip: Saha içi isabet yüzdesi
51,09 49.
Rakip: Serbest atış yüzdesi
69,23
Rakip: Üçlük yüzdesi
26,92 4.
Rakip: İkilik yüzdesi
65,88
Rakip: Double-double
0 0,0/maç
Rakip: Triple-double
0 0,0/maç
Rakip: Asist / top kaybı oranı
2,14

Kadro30

Kaynak: OrcaScore

C4

F10

G15

GF1

Kaynak: OrcaScore