OrcaScore

Basketbol · Takım

UBI Graz

  • Avusturya
  • Unionhalle Graz, Graz
Kadın
Form
Son 5 maç
Son 15 maç
8–7
%53 galibiyet
Kadro
24oyuncu
Ort. yaş 26,3
Turnuvalar
2
Austrian Women's Basketball Bundesliga

Sıradaki maçlar13

Son maçlar15

Sezon istatistikleri

Kaynak: OrcaScore

WABA 2 League

26/27 · Genel
2 maç
Sayı
74,5 toplam 149 3.
Yenen sayı
69,0 toplam 138 6.
Ribaund
42,5 toplam 85 1.
Asist
18,0 toplam 36 3.
Top çalma
11,0 toplam 22 4.
Blok
3,0 toplam 6 3.
Top kaybı
12,5 toplam 25 1.
Saha içi isabet yüzdesi
%36,5 4.
Tüm istatistikler

Genel

Sayı
149 74,5/maç 3.
Artı / eksi
11 5,5/maç 4.
İkilik isabeti
38 19,0/maç
İkilik denemesi
92 46,0/maç
Üçlük isabeti
8 4,0/maç 7.
Üçlük denemesi
34 17,0/maç
Serbest atış isabeti
49 24,5/maç
Serbest atış denemesi
61 30,5/maç
Saha içi isabet
46 23,0/maç
Saha içi deneme
126 63,0/maç
Ribaund
85 42,5/maç 1.
Hücum ribaundu
20 10,0/maç 5.
Top kaybı
25 12,5/maç 1.
Blok
6 3,0/maç 3.
Faul
46 23,0/maç
Asist
36 18,0/maç 3.
Top çalma
22 11,0/maç 4.
Saha içi isabet yüzdesi
%36,5 4.
Serbest atış yüzdesi
%80,3 2.
Üçlük yüzdesi
%23,5 6.
İkilik yüzdesi
%41,3
Double-double
1
Triple-double
0
Asist / top kaybı oranı
1,44
Hükmen sonuçlanan maç
0 0,0/maç

Savunma

Savunma ribaundu
56 28,0/maç 1.

Rakip

Yenen sayı
138 69,0/maç 6.
Rakip: İkilik isabeti
28 14,0/maç
Rakip: İkilik denemesi
68 34,0/maç
Rakip: Üçlük isabeti
17 8,5/maç
Rakip: Üçlük denemesi
55 27,5/maç
Rakip: Serbest atış isabeti
31 15,5/maç
Rakip: Serbest atış denemesi
42 21,0/maç
Rakip: Saha içi isabet
45 22,5/maç
Rakip: Saha içi deneme
123 61,5/maç
Rakip: Ribaund
67 33,5/maç
Rakip: Savunma ribaundu
49 24,5/maç
Rakip: Hücum ribaundu
18 9,0/maç
Rakip: Top kaybı
35 17,5/maç
Rakip: Blok
4 2,0/maç
Rakip: Faul
56 28,0/maç
Rakip: Asist
28 14,0/maç
Rakip: Top çalma
9 4,5/maç
Rakip: Saha içi isabet yüzdesi
36,59 4.
Rakip: Serbest atış yüzdesi
73,81
Rakip: Üçlük yüzdesi
30,91 7.
Rakip: İkilik yüzdesi
41,18
Rakip: Double-double
0 0,0/maç
Rakip: Triple-double
0 0,0/maç
Rakip: Asist / top kaybı oranı
0,80
7 maç
Sayı
68,0 toplam 476 4.
Yenen sayı
62,7 toplam 439 4.
Ribaund
42,0 toplam 294 4.
Asist
14,4 toplam 101 6.
Top çalma
9,4 toplam 66 6.
Blok
2,1 toplam 15 7.
Top kaybı
18,4 toplam 129 4.
Saha içi isabet yüzdesi
%38,5 2.
Tüm istatistikler

Genel

Sayı
476 68,0/maç 4.
Artı / eksi
37 5,3/maç 4.
İkilik isabeti
124 17,7/maç
İkilik denemesi
283 40,4/maç
Üçlük isabeti
42 6,0/maç 5.
Üçlük denemesi
148 21,1/maç
Serbest atış isabeti
102 14,6/maç
Serbest atış denemesi
144 20,6/maç
Saha içi isabet
166 23,7/maç
Saha içi deneme
431 61,6/maç
Ribaund
294 42,0/maç 4.
Hücum ribaundu
79 11,3/maç 8.
Top kaybı
129 18,4/maç 4.
Blok
15 2,1/maç 7.
Faul
119 17,0/maç
Asist
101 14,4/maç 6.
Top çalma
66 9,4/maç 6.
Saha içi isabet yüzdesi
%38,5 2.
Serbest atış yüzdesi
%70,8 4.
Üçlük yüzdesi
%28,4 2.
İkilik yüzdesi
%43,8
Double-double
7
Triple-double
0
Asist / top kaybı oranı
0,78
Hükmen sonuçlanan maç
0 0,0/maç

Savunma

Savunma ribaundu
215 30,7/maç 2.

Rakip

Yenen sayı
439 62,7/maç 4.
Rakip: İkilik isabeti
107 15,3/maç
Rakip: İkilik denemesi
262 37,4/maç
Rakip: Üçlük isabeti
46 6,6/maç
Rakip: Üçlük denemesi
193 27,6/maç
Rakip: Serbest atış isabeti
87 12,4/maç
Rakip: Serbest atış denemesi
127 18,1/maç
Rakip: Saha içi isabet
153 21,9/maç
Rakip: Saha içi deneme
455 65,0/maç
Rakip: Ribaund
261 37,3/maç
Rakip: Savunma ribaundu
177 25,3/maç
Rakip: Hücum ribaundu
84 12,0/maç
Rakip: Top kaybı
128 18,3/maç
Rakip: Blok
12 1,7/maç
Rakip: Faul
131 18,7/maç
Rakip: Asist
100 14,3/maç
Rakip: Top çalma
62 8,9/maç
Rakip: Saha içi isabet yüzdesi
33,63 3.
Rakip: Serbest atış yüzdesi
68,50
Rakip: Üçlük yüzdesi
23,83 2.
Rakip: İkilik yüzdesi
40,84
Rakip: Double-double
3 0,4/maç
Rakip: Triple-double
0 0,0/maç
Rakip: Asist / top kaybı oranı
0,78

Kadro24

Kaynak: OrcaScore

C1

F11

G12

Kaynak: OrcaScore